České hory » Krkonoše » Ubytování » Dolní Lysečiny » Horský pension Herta I. + Chalupa Herta II.

Horský pension Herta I. + Chalupa Herta II.

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Dolní Lysečiny
Adresa: 
Horní Maršov, Dolní Lysečiny 13 + 24
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-499 874 253, 603 494 292
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pensionherta.cz
www.ceskehory.cz/herta

kapacita  kapacita: 15 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou

počasí Horní Lysečiny počasí Horní Lysečiny

Last Minute

Termín: 30.11.2018 - 14.12.2018
   • Celý objekt za cenu 650,- Kč/osoba/noc
Poznámka: Krásné prostředí, skvělá vybavenost. Víkendové i vícedenní pobyty pro 10 - 16 osob. Uvedená cena včetně polopenze. Děti do 1,99 let zdarma bez nároku na lůžko. Wellness služby za doplatek.
Termín: 6.1.2019 - 20.1.2019
   • 3x 2-lůžkový pokoj 680,- Kč/osoba/noc s polopenzí
   • 2x 3-lůžkový pokoj 640,- Kč/osoba/noc s polopenzí
   • 1x 4-lůžkový pokoj 590,- Kč/osoba/noc s polopenzí
   • 1x 4-lůžkový apartmán 640,- Kč/osoba/noc s polopenzí
Poznámka: Vysoký standard, zaručená kvalita, wellness služby, lyž. areál H. Albeřice - 3 km. Výborná dostupnost SkiResortu Černá Hora - 9 km. Skibusy, půjčovná lyž. výstroje - H. Maršov 2 km.
Poloha a dosažitelnost
Východní Krkonoše: pension Herta I. a chalupa Herta II. jsou umístěny v krásném Lysečinském údolí, 2km od obce Horní Maršov a 9km od Pece pod Sněžkou a Černou horou. Pension Hertu I. a chalupu Herta II. najdete vpravo při komunikaci - směr Horní Albeřice. Oba objekty jsou celoročně pohodlně dosažitelné a vzdálenost mezi nimi je pouhých 50m. Parkoviště přímo u objektů!
Vybavení a služby
PENSION HERTA byl postaven v roce 1989 a nabízí ubytování s vysokým standardem se snídaní, popř. s polopenzí ve 4 prostorných pokojích a jednom apartmá. Pohodlné pokoje mají předsíň, koupelnu se sprchou a WC, TV-Sat., připojení WiFi. HORSKÁ BABY FRIENDLY CHALUPA HERTA II. - nová prostorná chalupa nabízí max. pohodlí až pro 12 osob. Ideální ubytování pro rodiny s ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Horská turistika, cykloturistika - Sněžka, Janské Lázně, Pomezní Boudy. Letní rekreace - aguapark Trutnov, krytý bazén Janské Lázně, ZOO Safari Dvůr Králové, Adršpašské skály. Sportovní nabídka - golf Mladé Buky, bowling Velká Úpa, sguash a ricochet Pec pod Sněžkou, jízdárna Svoboda nad Úpou. Kulturní památky - muzeum Vrchlabí, Trutnov, zámek Kuks, Ratibořice. Zimní ... více >>
Provozovatel: manželé Korbelovi
Informace poskytnul: Korbel Stanislav
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz