Horský pension Herta I. + Chalupa Herta II. - Poloha, Služby, Okolí

Horský pension Herta I. + Chalupa Herta II.

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Východní Krkonoše: pension Herta I. a chalupa Herta II. jsou umístěny v krásném Lysečinském údolí, 2km od obce Horní Maršov a 9km od Pece pod Sněžkou a Černou horou. Pension Hertu I. a chalupu Herta II. najdete vpravo při komunikaci - směr Horní Albeřice. Oba objekty jsou celoročně pohodlně dosažitelné a vzdálenost mezi nimi je pouhých 50m. Parkoviště přímo u objektů!
Vybavení a služby
PENSION HERTA byl postaven v roce 1989 a nabízí ubytování s vysokým standardem se snídaní, popř. s polopenzí ve 4 prostorných pokojích a jednom apartmá. Pohodlné pokoje mají předsíň, koupelnu se sprchou a WC, TV-Sat., připojení WiFi. HORSKÁ BABY FRIENDLY CHALUPA HERTA II. - nová prostorná chalupa nabízí max. pohodlí až pro 12 osob. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi. Kompletní vybavenost, samost. vaření. Pobyt vám zpříjemní sauna (Herta I.), klubovna, billiardová herna, stolní tenis, tenisový kurt, minigolf. Velká louka pro odpočinek s venkovním bazénem, hřištěm pro děti, ohništěm a grilem. Zima - upravený svah pro malé lyžaře, zajistíme lyž. školku.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Horská turistika, cykloturistika - Sněžka, Janské Lázně, Pomezní Boudy. Letní rekreace - aguapark Trutnov, krytý bazén Janské Lázně, ZOO Safari Dvůr Králové, Adršpašské skály. Sportovní nabídka - golf Mladé Buky, bowling Velká Úpa, sguash a ricochet Pec pod Sněžkou, jízdárna Svoboda nad Úpou. Kulturní památky - muzeum Vrchlabí, Trutnov, zámek Kuks, Ratibořice. Zimní rekreace: široká nabídka sjezdového lyžování a možnosti pro běžkaře.
TOPlist