Poloha a dosažitelnost

Východní Krkonoše: pension Herta I. a chalupa Herta II. jsou umístěny v krásném Lysečinském údolí, 2km od obce Horní Maršov a 9km od Pece pod Sněžkou a Černou horou. Pension Hertu I. a chalupu Herta II. najdete vpravo při komunikaci - směr Horní Albeřice. Oba objekty jsou celoročně pohodlně dosažitelné a vzdálenost mezi nimi je pouhých 50m. Parkoviště přímo u objektů!

  Vybavení a služby

Pension Herta byl postaven v r. 1989 a nabízí ubytování s vysokým standartem s polopenzí, popř. se snídaní ve 4 pokojích a jednom apartmá. Pohodlné pokoje mají předsíň, koupelny se sprchou a WC, TV-Sat., připojení WiFi. Horská chalupa Herta II. - dva prostorné apartmány nabízí max. pohodlí. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi. Kompletní vybavenost, samost. vaření. Pobyt vám zpříjemní sauna a whirlpool (Herta I.), slunná terasa, klubovna, billiardová herna, stolní tenis, tenisový kurt, minigolf. Velká louka pro odpočinek s venkovním bazénem, hřištěm pro děti, ohništěm a grilem. Zima - upravený svah pro malé lyžaře, zajistíme lyž. školku. Půjčujeme lyž. výstroj a horská kola.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Horská turistika, cykloturistika - Sněžka, Janské Lázně, Pomezní Boudy. Letní rekreace - aguapark Trutnov, krytý bazén Janské Lázně, ZOO Safari Dvůr Králové, Adršpašské skály. Sportovní nabídka - golf Mladé Buky, bowling Velká Úpa, sguash a ricochet Pec pod Sněžkou, jízdárna Svoboda nad Úpou. Kulturní památky - muzeum Vrchlabí, Trutnov, zámek Kuks, Ratibořice. Zimní rekreace: široká nabídka sjezdového lyžování a možnosti pro běžkaře.

Zpět


TOPlist
  Horský pension Herta I. + Chalupa Herta II.
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horský pension Herta I. + Chalupa Herta II.
Ceník ubytování a stravování