Horský pension HERTA I

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Východní Krkonoše: pension Herta I. je umístěn v krásném Lysečinském údolí, 2km od obce Horní Maršov a 9km od Pece pod Sněžkou a Černou horou. Pension najdete vpravo při komunikaci - směr Horní Albeřice. Objekt je celoročně pohodlně dosažitelný. Parkoviště přímo u objektu!
Vybavení a služby
PENSION HERTA I. byl postaven v roce 1989 a nabízí ubytování s vysokým standardem. V období jaro – podzim nabízíme pobyty s bohatou bufetovou snídaní a v bezprostřední blízkosti najdete i restauraci s letní terasou – pension Iris. V zimní sezóně nabízíme pobyty včetně polopenze. Široká škála služeb a aktivit přímo při pensionu uspokojí i náročné klienty. Kapacita 15 lůžek zajišťuje komorní prostředí a max. pohodlí. K dispozici jsou 2 a 3lůžkové pokoje a 1 apartmán. Všechny pokoje mají předsíň, kompletní soc. zařízení, přípojku TV-Sat. a Wi-Fi. Pokoje s jižní dispozicí mají i prostorný balkon. Wellness služby - sauna, whirlpool. Pension Herta I je vhodný pro rodinnou rekreaci, seniory a pořádání školení managementu. Svým charakterem lépe vyhovuje rodinám se staršími dětmi. Pension Herta I není vhodný pro děti mladší 5 let!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě zde najdete několik lyžařských vleků a upravujeme i běžecký okruh. Horská turistika, cykloturistika - Sněžka, Janské Lázně, Pomezní Boudy. Letní rekreace - aguapark Trutnov, krytý bazén Janské Lázně, ZOO Safari Dvůr Králové, Adršpašské skály. Sportovní nabídka - golf Mladé Buky, bowling Velká Úpa, sguash a ricochet Pec pod Sněžkou, jízdárna Svoboda nad Úpou. Kulturní památky - muzeum Vrchlabí, Trutnov, zámek Kuks, Ratibořice. Zimní rekreace: široká nabídka sjezdového lyžování a možnosti pro běžkaře.
Poskytujeme také ubytování pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel ve 100m vzdálené chalupě HERTA II
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz