PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Pension Harrachov

Pension Harrachov

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Harrachov 268, 512 46
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 605 139
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pensionharrachov.cz www.ceskehory.cz/pensionharrachov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 26 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov

Harrachov hlásí 40 - 80 cm sněhu, Typ sněhu: mokrý

Wi-Fi

Po domluvě

Penzion v jednom z nejvýznamnějších horských středisek Krkonoš nedaleko centra. Celková kapacita: 24 lůžek + 2 přistýlky v 2-4 lůžkových pokojích a apartmánech. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC. Společenská místnost s TV+Sat a plně vybavenou kuchyní. Parkování zdarma


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

K Pension Harrachov se dostanete po příjezdu do Harrachova směrem na „Centrum města“. Projedete celým Harrachovem cca 2km na aut.nádraží, zde odbočíte vlevo, před velkým žlutým domem – opět vlevo. Pak pojedete vpravo do kopce a asi po 40m u poutače Pension Harrachov odbočíte znovu doleva. Parkování zdarma na soukromém parkovišti přímo u penzionu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion nabízí návštěvníkům ubytování ve svých stylově zařízených pokojích a strávení klidné dovolené v příjemném prostředí. Celková kapacita: 24 lůžek + 2 přistýlky. 2× 4(5) lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi (typ 2+3); 2× 2 lůžkový pokoj; 3× 4 lůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou nekuřácké (kuřákům vyhrazeny jiné prostory). Na pokojích platí přísný zákaz... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Přímo u pensionu: v létě velká zahrada, venkovní bazén, pískoviště, houpačky, stolní tenis, líný tenis, grilování a posezení u táboráku. V zimě blízkost vleků a pro děti velká zahrada – velké sněhové hřiště, možnost sáňkování. Možnost pořádání malých rodinných oslav (výročí, jubilea, svatby, karnevaly) – vhodné pro pořádání nejrůznějších školení, seminářů a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zuzana Salabová
Informace poskytnul: Zuzana Salabová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz