TOPlist

Pension Fortuna

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Halenkov
Adresa: 
Halenkov 318, 756 03 Halenkov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 739 375 263
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pensionfortuna.cz
www.ceskehory.cz/fortuna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 25 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Nový Hrozenkov počasí Nový Hrozenkov

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Pension Fortuna se nachází v centru obce Halenkov situované na pomezí Beskyd a Javorníků.

Vybavení a služby

Pro své hosty máme připravené 4 apartmány a dvou až čtyřlůžkové pokoje. Celková kapacita penzionu je 28 pevných lůžek. Ve všech prostorách pensionu je přísný zákaz kouření!!! Ubytování s domácími mazlíčky je možné pouze po předchozí domluvě. V celé budově je zdarma k dispozici Wi-Fi. Možnost uložení sportovního vybavení v kolárně / lyžárně. Půjčovna... více >>

Rekreace a služby v okolí

Obec Halenkov Obec Halenkov je ideálním výchozím bodem pro cykloturistiku, koloběžky a kolečkové brusle. Obec Halenkov leží uprostřed 65 km asfaltové cyklostezky. Turistika a severská chůze Obec Halenkov je ideální výchozí bod pro pěší turistiku, trialový běh a nordic walking . Pěší výlety Značené turistické stezky vás provedou po okolních kopcích: na Vsacký... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pension Fortuna s.r.o.
Informace poskytnul: Marcela Ševců
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz