Pension Doubické Chalupy

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Doubice u Krásné Lípy
Adresa: 
Doubice 214, 40747 Doubice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-739 452 172, 602 436 686
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.doubickechalupy.eu www.ceskehory.cz/doubickechalupy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 28 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Krásná Lípa počasí Krásná Lípa

Wi-Fi

Nově postavený pension. 7 komfortně vybavených apartmánů se 2 ložnicemi (SAT/TV, WIFI, vybavená kuchyňka, sprcha s WC a bidetem). Ideální pro rodinnou rekreaci. Parkování v areálu, velká zahrada, hřiště na odbíjenou, stolní tenis. Možnost zapůjčky sport.potřeb. Stravování 100m od areálu - vyhlášené.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension se nachází v centru obce, která leží na rozhraní Českého Švýcarska a Lužických hor. Obec je 5km vzdálená od nově postaveného centra Českého Švýcarska v Krásné Lípě. Příjezdové trasy k penzionu jsou od Liberce nebo České Lípy, cesta z Prahy je nejkratčí přes Roudnici, od západu se do oblasti dostanete od Děčína. Obec je výborným východiskem pro pěší túry a... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Komfortně vybavený penzion má apartmány se dvěmi ložnicemi. Jedna ložnice má manželskou postel, druhá má postele oddělené. Penzion je vytápěn podlahovým topením a radiátory (ložnice) pomocí tepelného čerpadla. Apartmány mimo jiné mají SAT TV, dobře vybavené kuchyňky (lednička s mrazákem, mikrovlnka, varná konvice). V koupelně s WC najdete bidet a fen. Na pokoji je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Pěší turistika – od penzionu se můžete vydat rovnou do Národního parku po značených cestách - například na Tokáň nebo do Kyjovského údolí, pro zdatnější až třeba do Jetřichovic. Můžete využít i autobus při cestě na Mezní louky (výchozí místo na Pravčickou bránu nebo do Soutěsek (lodičky), do Jetřichovic či dalších míst. Cykloturistika – od penzionu lze vyrazit na... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr.Jana Trägnerová
Informace poskytnul: Pavel Petřík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz