PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Hůrka » Pauch Huts

Pauch Huts

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Horní Planá, Hůrka
Adresa: 
Hůrka 51, 382 26 Horní Planá
Web adresa:
www.ceskehory.cz/pauchhuts
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Klimatizace

Parkování

Nové, moderně vybavené a útulné chaty v obci Hůrka poblíž Černé v Pošumaví. Ubytování je možné celoročně s naprostým komfortem.

Pauch Huts Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
4 Lůžka + 1 Přistýlka, Kuchyňský kout, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj
Ložnice:
1x Dvoulůžko
Lůžka mimo ložnice:
1x Dvoulůžko
1x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Klimatizace
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Klimatizace
Povlečení
Parkování
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (12.5km)
U běžkařských tratí (500m)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (100m)
U cyklostezky (25m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chaty se nacházejí v klidné oblasti s krásným výhledem do přírody. Nacházejí se na konci Hůrky a chatové osady směrem na Žlábek a Olšinu. Parkování u objektu. Místo je až pro 2 auta.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je možné celoročně s naprostým komfortem. Každá ze 2 chat poskytuje ubytování pro 5 osob ve 2 ložnicích. V každé z chat jsou dvě manželské postele. Jedna v otevřeném patře, druhá v samostatné místnosti. Chatka bez problémů pojme čtyři hosty s možnou přistýlkou. Přistýlka je na rozložitelném gauči, kde se vyspí buď jeden dospělý nebo dvě děti. Společně pak... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Léto je ideální na turistiku, využít můžete stále se rozšiřujících cyklostezek, písečnou pláž v Horní Plané nebo Wellness ve Frymburku. Nedaleko chatky je ovčí a kozí farma která určitě bude zajímat malé ale i velké. Cyklostezka i restaurace je několik minut od chatky. Hlad nebo chuť určitě uspokojí jedna z restaurací přímo v obci Hůrka případně poblíž restaurace v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PL Trading s.r.o.
Informace poskytnul: Pauch
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz