P-penzion - Dolní Maxov, Josefův Důl, Janov nad Nisou, Horní Maxov

P-penzion

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Josefův Důl, Dolní Maxov
Adresa: 
Dolní Maxov 28
Telefon: 
+420 483 381 046, +420 728 761 306
Fax: 
+420 483 381 046
Web adresa:
p-penzion.unas.cz
www.ceskehory.cz/p-penzion

Poloha a dosažitelnost
Náš penzion se nachází v klidné části Jizerských hor v horském středisku Josefův Důl. Uživatelé navigací nás naleznou na souřadnici Loc: 50°46'22.473"N, 15°14'8.959"E. Poloha penzionu osloví především ty hosty, kteří vyhledávají klidnější prostředí pro pobyt a relaxaci. Horský ráz lokality nabízí mnoho příležitostí pro sportovní vyžití po celou sezónu.
Vybavení a služby
Náš penzion osloví především zájemce o typ levnějšího ubytování, kteří si nezakládají na nadstandardním zázemí, ale uvítají domácí pohostinnost během pobytu v klidné části Jizerských hor. Penzion je přizpůsobený pro ubytování 40-ti hostů. Obytné je první patro a podkroví s 2-7 lůžkovými pokoji. Sociální zařízení je společné na každém patře. Více na našich webových stránkách.
Rekreace a služby v okolí
Zimní návštěvníci, kteří vyhledávají upravené sjezdovky, naleznou v našem okolí lyžařské terény různé obtížnosti. Lyžařský vlek Bukovka vzdálený od našeho penzionu cca 200m je ideální pro začínající a mírně pokročilé lyžaře, vhodný může být pro konání lyžařských výcviků. Další lyžařské terény naleznete například v lyžařském areálu Severák, na Špičáku naleznete kvalitní sjezdovky s modernizovanou sedačkovou lanovkou.
Provozovatel: Jarmila Lauschová
Informace poskytnul: Lauschová
TOPlist