PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Popelná » Na Losenici

Na Losenici

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Nicov, Popelná
Adresa: 
Popelná 24, 38473 Nicov
Web adresa:
www.ceskehory.cz/nalosenici
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 36 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 890 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nicov

Wi-Fi

Je možný

Chata na Losenici je situována v klidném prostředí, na samotě a zároveň přímo v lese. Nachází se v části Popelná spadající do obce Nicov, v nádherném údolí Národního parku Šumava.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Okolí chaty nabízí výborné možnosti na turistiku, cyklistiku a zejména v září oblíbené houbaření a sbírání borůvek (ráj pro houbaře). Necelé tři kilometry od chaty si vyzkoušíte jízdu na koni. Můžete si udělat túru na Obří hrad (nejvýše položené keltské oppidum v ČR), do přírodní rezervace Povydří nebo si vychutnat vyhlídku z Klostermannovy rozhledny. Milovníci... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnými lůžky s možností spojení a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V prostorách ubytování je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Ve společné jídelně/restauraci (kapacita 35 míst) s terasou Vám s láskou připravíme polopenzi, na vyžádání i plnou penzi. Jsme dieta friendly - na objednávku možná veganská,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Volný čas strávíte hrou stolního fotbalu, stolního tenisu, volejbalu, petangue, fotbalu, badmintonu či opékáním buřtů na ohništi. Odpočinek po celém dni si dopřejete v sauně a vířivce (za poplatek). Pro dětičky máme připravenou dětskou postýlku, dětskou vysokou židli, dětský koutek s hračkami a hřiště s pískovištěm, bazénkem, houpačkou, prolézačkami, skluzavkou a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Jakub Kočí
Informace poskytnul: Jakub Kočí
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz