Modrý Pavilon

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Dolní Malá Úpa
Adresa: 
Modrý Pavilon č.p.112, Dolní Malá Úpa
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-774 579 022
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.modrypavilon.com
www.ceskehory.cz/modrypavilon
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa počasí Malá Úpa

počasí Horní Lysečiny počasí Horní Lysečiny


Poloha a dosažitelnost

Nacházíme se v Dolní Malé Úpě - Spálený mlýn. 100m od hlavního parkoviště a autobusové zastávky. V letní sezóně můžete parkovat přímo u chaty zcela zdarma.

Vybavení a služby

Pension má 5 pokojů se soc.zařízením. Snídaně se podávají formou bohatého švédského stolu. Jako pozornost Modrého Pavilonu podáváme každé odpoledne kávu nebo čaj s domácím moučníkem. Večeře je o třech chodech (polévka, hl.jídlo, dezert). Pro děti máme krásny dětský koutek se spousty hraček. Venku za pensionem máme pro Vás terasu, kde sluníčko svítí až do večerních... více >>

Rekreace a služby v okolí

Malá Úpa je krásné lyžařské středisko pro nenáročné lyžaře nebo pro rodiny s dětmi. Lidé si tu mohou krásně v klidu zalyžovat bez front u vleku. Pro běžkaře máme 15km upravených tratí. Za skvělou cenu Vám můžeme půjčit sněžnice. Výborná věc v zimních i jarních měsících. Letní turistika je velmi rozsáhlá. Velmi dobře tu známe cesty a cestičky a tak pro nás není... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lenka Ivanovska
Informace poskytnul:
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz