Modrý Pavilon

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nacházíme se v Dolní Malé Úpě - Spálený mlýn. 100m od hlavního parkoviště a autobusové zastávky. V letní sezóně můžete parkovat přímo u chaty zcela zdarma.
Vybavení a služby
Pension má 5 pokojů se soc.zařízením. Snídaně se podávají formou bohatého švédského stolu. Jako pozornost Modrého Pavilonu podáváme každé odpoledne kávu nebo čaj s domácím moučníkem. Večeře je o třech chodech (polévka, hl.jídlo, dezert). Pro děti máme krásny dětský koutek se spousty hraček. Venku za pensionem máme pro Vás terasu, kde sluníčko svítí až do večerních hodin. Pro menší jsou tu připravené houpačky nebo pískoviště. Venkovní grilování vřele doporučujeme.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Malá Úpa je krásné lyžařské středisko pro nenáročné lyžaře nebo pro rodiny s dětmi. Lidé si tu mohou krásně v klidu zalyžovat bez front u vleku. Pro běžkaře máme 15km upravených tratí. Za skvělou cenu Vám můžeme půjčit sněžnice. Výborná věc v zimních i jarních měsících. Letní turistika je velmi rozsáhlá. Velmi dobře tu známe cesty a cestičky a tak pro nás není problém Vám naplánovat tu nejlepší cestu dělanou právě pro Vás jak pro pěší turistiku tak i horské nebo silniční kolo.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz