Modrý Pavilon - Poloha, Služby, Okolí

Modrý Pavilon

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nacházíme se v Dolní Malé Úpě - Spálený mlýn. 100m od hlavního parkoviště a autobusové zastávky. V letní sezóně můžete parkovat přímo u chaty zcela zdarma.
Vybavení a služby
Pension má 5 pokojů se soc.zařízením. Snídaně se podávají formou bohatého švédského stolu. Jako pozornost Modrého Pavilonu podáváme každé odpoledne kávu nebo čaj s domácím moučníkem. Večeře je o třech chodech (polévka, hl.jídlo, dezert). Pro děti máme krásny dětský koutek se spousty hraček. Venku za pensionem máme pro Vás terasu, kde sluníčko svítí až do večerních hodin. Pro menší jsou tu připravené houpačky nebo pískoviště. Venkovní grilování vřele doporučujeme.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Malá Úpa je krásné lyžařské středisko pro nenáročné lyžaře nebo pro rodiny s dětmi. Lidé si tu mohou krásně v klidu zalyžovat bez front u vleku. Pro běžkaře máme 15km upravených tratí. Za skvělou cenu Vám můžeme půjčit sněžnice. Výborná věc v zimních i jarních měsících. Letní turistika je velmi rozsáhlá. Velmi dobře tu známe cesty a cestičky a tak pro nás není problém Vám naplánovat tu nejlepší cestu dělanou právě pro Vás jak pro pěší turistiku tak i horské nebo silniční kolo.
TOPlist