PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Mezná 6

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Mezná
Adresa: 
Mezná 6
Web adresa:
www.ceskehory.cz/mezna6
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

Wi-Fi

Po domluvě

Útulná chalupa v srdci Českého Švýcarska a zároveň v klidné lokalitě Mezné u Hřenska. Kapacita 12 lidí, každá dvojice vlastní sociální zařízení a prostorný pokoj. Sauna, terasa, velká oplocená zahrada s ohništěm a posezením v zátiší. Dvě kuchyně, obývací pokoj s tradičními kachlovými kamny a TV.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa Mezná 6 se nachází v obci Mezná u Hřenska v srdci NP České Švýcarsko, ve vzdálenosti 20 km od města Děčín. V sezoně je autobusové spojení s Krásnou Lípou (zde např. Dům Českého Švýcarska) a Děčínem velmi časté a lze se jednoduše dostat k Právčické bráně a jiným klenotům našeho NP. V blízkosti objektu je možné zaparkovat 3 auta.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa Mezná 6 je roubená podstávková chalupa a národní kulturní památka, postavena byla v roce 1804 a byla plně rekonstruována v tradičním stylu v roce 2005. U chalupy je prostorná oplocená zahrada se vzrostlými stromy a s ohništěm a možností posezení v zátiší. V chalupě je 5 prostorných pokojů s manželskými postelemi a s vlastním sociálním zařízením- WC a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Mezná nabízí několik výborných restaurací, popř. další možnosti jsou i v sousední vesničce Mezní Louka vzdálené necelé 2 km. Soutěsky, kde je možnost projet se na loďkách a kochat se klidnou krásou skalnatého kaňonu řeky Kamenice jsou vzdáleny pěší chůzí pouhých 1,8 km od chalupy. Právčická brána- největší skalní brána v Evropě- je v dosahu 5 km jak pěšky, tak autem... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Pilát
Informace poskytnul: Jiří Pilát
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz