PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Benecko » Martinova bouda

Martinova bouda

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Benecko
Adresa: 
Benecko č. 50, 512 37
Web adresa:
www.ceskehory.cz/martinovabouda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 47 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Benecko

Wi-Fi

Po domluvě

Rodinný ráz a skvělá poloha Martinovy boudy předurčují k prožití rodinné dovolené plné pohody a zážitků. V zimě zde není o sníh nouze a lyžařský vlek skiareálu Benecko končí hned za boudou. Ani v létě nezůstanete ochuzeni - velké množství cyklotras nabádá k výletům pro zkušené bikery i začátečníky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný penzion Martinova bouda leží 800m n.m. v obci Benecko, v nádherné přírodě uprostřed Krkonoš, nejvyššího pohoří České republiky.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V našem penzionu najdete účelně zařízené dvou až pěti lůžkové pokoje s WC a sprchou. K dispozici je stylová restaurace, šenk a kavárna - 80 míst. V ceně ubytování je snídaně, dále je možné dokoupit polopenzi, či plnou penzi.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Martinova bouda leží v bezprostřední blízkosti vleku, ze kterého se pohodlně dostanete do celého skiareálu Benecko. Velké množství tras, rozhledy do kraje a vysoká nadmořská výška, to je kombinace, díky níž Benecko nabízí jedny z nejlepších podmínek pro běžecké lyžování v České republice. V okolí Benecka naleznete několik cyklistických tras s různým stupněm... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Monika Hešnaurová
Informace poskytnul: Monika Hešnaurová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz