Martinova bouda

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Benecko
Adresa: 
Benecko 50, PSČ 512 37
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-481 582 698, 602 187 916
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-481 582 698
Web adresa:
www.martinovabouda-benecko.cz
www.ceskehory.cz/martinovabouda

kapacita  kapacita: 30 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Benecko počasí Benecko

Benecko hlásí 145 - 155 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý


Poloha a dosažitelnost
Horský pension se nachází v katastru obce Benecko v nadmořské výšce 800 m.
Vybavení a služby
Pension nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích.Pokoje se sprchou a WC, pokoje s T + S vodou sprchy a WC na patře. Česká, Slovenská i mezinárodní kuchyně, servírovaná v příjemném prostředí restaurace s krbem.
Rekreace a služby v okolí
Okolí poskytuje báječnou příležitost pro pěší turistiku, výlety na horských kolech i jízdu na koních (Hucul farma - 4 km). V zimě ideální běžecké terény, od 20 m - 4 sjezdovky s večerním lyžováním, lyžařské školy v blízkosti hotelu.
Provozovatel: V. Moudrý
Informace poskytnul: V. Moudrý
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz