PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Martinova bouda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion Martinova bouda leží 800m n.m. v obci Benecko, v nádherné přírodě uprostřed Krkonoš, nejvyššího pohoří České republiky.
Vybavení a služby
V našem penzionu najdete účelně zařízené dvou až pěti lůžkové pokoje s WC a sprchou. K dispozici je stylová restaurace, šenk a kavárna - 80 míst. V ceně ubytování je snídaně, dále je možné dokoupit polopenzi, či plnou penzi.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Martinova bouda leží v bezprostřední blízkosti vleku, ze kterého se pohodlně dostanete do celého skiareálu Benecko. Velké množství tras, rozhledy do kraje a vysoká nadmořská výška, to je kombinace, díky níž Benecko nabízí jedny z nejlepších podmínek pro běžecké lyžování v České republice. V okolí Benecka naleznete několik cyklistických tras s různým stupněm obtížnosti. Přímo středem obce Benecko prochází cyklostezka, která se zde rozděluje na dvě větve, aby se o několik kilometrů severněji opět setkala. Cyklotrasy v širokém okolí, která mají dohromady přes 500km, jsou značeny dřevěnými tabulkami a zavedou vás na zajímavá místa Krkonoš.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz