České hory » Krkonoše » Ubytování » Vrchlabí » Věra a Jiří Šediví - Lužická 267, Vrchlabí

Věra a Jiří Šediví - Lužická 267, Vrchlabí

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Vrchlabí
Adresa: 
Lužická 267,Vrchlabí
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 01 92 90, 777 00 92 90
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovanisediva.webnode.cz
www.ceskehory.cz/luzicka267

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Vrchlabí počasí Vrchlabí


Poloha a dosažitelnost

Rodinný dům v centru města, cca 3 minuty od náměstí, přitom ale ve velmi klidné ulici. Příjezd autem: z náměstí po hlavní silnici, směrem na Špindlerův Mlýn, odbočit do druhé ulice vpravo. Z autobusového nádraží pěšky cca 30 minut, 2km.

Vybavení a služby

Každý pokoj má své sociální zařízení s koupelnou, WI-FI připojení. K dispozici je společná kuchyňka, vybavená všemi spotřebiči, na terase možnost ping-pongu nebo badmintonu. V létě posezení na terase, grilování, popř. opékání na ohni. Parkování je možné v zahradě za uzamčenou bránou.

Rekreace a služby v okolí

Asi 60m od našeho objektu je stylová restaurace s dobrou kuchyní a příjemným posezením, dále v blízkém okolí, bowling, fitnes centrum, noční posezení v barech, v létě tenisové kurty, přírodní koupaliště s občerstvením, jízdárna koní na Kněžickém Vrchu s restaurací. V zimní sezoně ještě využití sjezdových tratí Imlauf, Kebrle, Bubákov, Herlíkovice, dále snowtubing, to... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Věra Šedivá
Informace poskytnul: Věra Šedivá
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz