Věra a Jiří Šediví - Lužická 267, Vrchlabí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný dům v centru města, cca 3 minuty od náměstí, přitom ale ve velmi klidné ulici. Příjezd autem: z náměstí po hlavní silnici, směrem na Špindlerův Mlýn, odbočit do druhé ulice vpravo. Z autobusového nádraží pěšky cca 30 minut, 2km.
Vybavení a služby
Každý pokoj má své sociální zařízení s koupelnou, WI-FI připojení. K dispozici je společná kuchyňka, vybavená všemi spotřebiči, na terase možnost ping-pongu nebo badmintonu. V létě posezení na terase, grilování, popř. opékání na ohni. Parkování je možné v zahradě za uzamčenou bránou.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Asi 60m od našeho objektu je stylová restaurace s dobrou kuchyní a příjemným posezením, dále v blízkém okolí, bowling, fitnes centrum, noční posezení v barech, v létě tenisové kurty, přírodní koupaliště s občerstvením, jízdárna koní na Kněžickém Vrchu s restaurací. V zimní sezoně ještě využití sjezdových tratí Imlauf, Kebrle, Bubákov, Herlíkovice, dále snowtubing, to vše ve vzdálenosti od 600m do 3km s parkovišti pro automobily a autobusy. V centru města cca 3 min. autobus. stanice směr Bubákov, Herlíkovice, Strážné, Špindlerův Mlýn. V blízkém okolí též několik půjčoven sjezdových a běžeckách lyží, snowboardů a dalšího lyžařského vybavení.
TOPlist