TOPlist

Věra a Jiří Šediví - Lužická 267, Vrchlabí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný dům v centru města, cca 3 minuty od náměstí, přitom ale ve velmi klidné ulici. Příjezd autem: z náměstí po hlavní silnici, směrem na Špindlerův Mlýn, odbočit do druhé ulice vpravo. Z autobusového nádraží pěšky cca 30 minut, 2km.
Vybavení a služby
Každý pokoj má své sociální zařízení s koupelnou, WI-FI připojení. K dispozici je společná kuchyňka, vybavená všemi spotřebiči, na terase možnost ping-pongu nebo badmintonu. V létě posezení na terase, grilování, popř. opékání na ohni. Parkování je možné v zahradě za uzamčenou bránou.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Asi 60m od našeho objektu je stylová restaurace s dobrou kuchyní a příjemným posezením, dále v blízkém okolí, bowling, fitnes centrum, noční posezení v barech, v létě tenisové kurty, přírodní koupaliště s občerstvením, jízdárna koní na Kněžickém Vrchu s restaurací. V zimní sezoně ještě využití sjezdových tratí Imlauf, Kebrle, Bubákov, Herlíkovice, dále snowtubing, to vše ve vzdálenosti od 600m do 3km s parkovišti pro automobily a autobusy. V centru města cca 3 min. autobus. stanice směr Bubákov, Herlíkovice, Strážné, Špindlerův Mlýn. V blízkém okolí též několik půjčoven sjezdových a běžeckách lyží, snowboardů a dalšího lyžařského vybavení.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz