České hory » Krkonoše » Ubytování » Pec pod Sněžkou » Horský apartmán Krkonoše

Horský apartmán Krkonoše

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Černý Důl 200
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 231 207
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.luxusni-apartman.cz
www.ceskehory.cz/luxusni-apartman-pec

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1050 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází ve 2. zóně KRNAPU v nadmořské výšce 1050m.n.m. V letě je možné parkovat přímo u apartmánového domu. V zimě možnost dopravy skútrem nebo rolbou z parkoviště patřícímu k apartmánovému domu v Černém Dolu.
Vybavení a služby
Apartmán 2+kk o rozloze 55m2 nabízí Wifi-free internet, parkování zdarma, restauraci, bar, grilovací domeček, dětské hřiště, stolní tenis, posilovnu, saunu, solárium, vířivku, úschovnu lyží a bot, televizi, kuchyň, toaletu
Rekreace a služby v okolí
V zimních měsících nabízí okolí apartmánu spousty aktivit pro děti i dospělé. Hned vedle apartmánového domu se nachází 250m dlouhý vlek (pouze za vhodných podmínek) a každé ráno jezdí rolba do lyžařského střediska v Peci pod Sněžkou. V okolí apartmánu se nacházejí upravené běžkařské tratě, ale na své si přijdou milovníci zimní turistiky. Pec pod Sněžkou také nabízí ... více >>
Provozovatel: Ing. Magdaléna Kupuscinská
Informace poskytnul: Tomáš Matucha
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz