Horský apartmán Krkonoše - Poloha, Služby, Okolí

Horský apartmán Krkonoše

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází ve 2. zóně KRNAPU v nadmořské výšce 1050m.n.m. V letě je možné parkovat přímo u apartmánového domu. V zimě možnost dopravy skútrem nebo rolbou z parkoviště patřícímu k apartmánovému domu v Černém Dolu.
Vybavení a služby
Apartmán 2+kk o rozloze 55m2 nabízí Wifi-free internet, parkování zdarma, restauraci, bar, grilovací domeček, dětské hřiště, stolní tenis, posilovnu, saunu, solárium, vířivku, úschovnu lyží a bot, televizi, kuchyň, toaletu

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimních měsících nabízí okolí apartmánu spousty aktivit pro děti i dospělé. Hned vedle apartmánového domu se nachází 250m dlouhý vlek (pouze za vhodných podmínek) a každé ráno jezdí rolba do lyžařského střediska v Peci pod Sněžkou. V okolí apartmánu se nacházejí upravené běžkařské tratě, ale na své si přijdou milovníci zimní turistiky. Pec pod Sněžkou také nabízí oblíbenou adrenalinovou atrakci snowbuting. V letních měsících si užijí především milovníci cyklistiky a turistiky díky velkému množství cyklistických a turistických stezek a krásné přírodě krkonošských hor. V Peci pod Sněžkou můžete najít Relax který nabízí bobovou dráhu (celo sezonní provoz) a lanové centrum.
TOPlist