PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Lučany nad Nisou » Lučany nad Nisou 545

Lučany nad Nisou 545

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Lučany nad Nisou
Adresa: 
Lučany nad Nisou 545
Web adresa:
www.ceskehory.cz/lucany545
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Venkovní bazén

Ubytování v přízemí rod.domu u lesa, v městečku Lučany. Ideální pro rodinu s detmi 4-5 lůžek. V bytě 1+1 je kompletně zařízená kuchyň (varná deska, lednice, mikrovlnka, veškeré nádobí). V pokoji TV, infrasauna. Vlek 1km, pro běžkaře stopa přímo u domu. V létě k dispozici bazén, zahrada - ohniště.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dům se nachází v horních Lučanech, 1km od hlavní silnice Jablonec - Harrachov, na vrcholu stoupání (směr Josefův Důl). Parkování přímo u domu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování v přízemí rod.domu. Ideální pro rodinu s detmi 4-5 lůžek. V bytě 1+1 je kompletně zařízená kuchyň (varná deska, lednice, mikrovlnka, veškeré nádobí). V pokoji TV, infrasauna. WI-FI. Vytápení centrální. V létě k dispozici bazén, zahrada - ohniště.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimě - běžecká trať u domu, lyžařský vlek 1km - vhodné pro děti. V létě vynikající možnost na procházky - les u domu - houby - cykloturistika, 5km Jablonec nad Nisou - krytý plavecký bazén, v blízkosti rozhledny - Bramberk, Černá studnice, Nisanka, Slovanka, Královka.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Věra Skrbkova
Informace poskytnul: Věra Skrbková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz