Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Českomoravská vrchovina » Ubytování Ledeč nad Sázavou

Ubytování - Ledeč nad Sázavou

Ubytování Ledeč nad Sázavou - výběr kategorie ubytování:
Vše (2)
Apartmány (0)
Horské chaty (0)
Penziony (0)
Ubytovny (0)
Chaty a Chalupy (0)
Kempy (0)
Ubytování v soukromí (0)
Ledeč nad Sázavou se rozládá po obou březích Sázavy, v krásném prostředí Posázaví. Celému městu vévodí hrad, kde sídlí Městské muzeum. Městem prochází mnoho turistických tras. Cyklotrasa vinoucí se podél řeky Sázavy má svou specifickou atmosféru a po celé délce je množství historických památek, romantických zákoutí a přírodních krás.
Více o místě Ledeč nad Sázavou Ledeč nad Sázavou - Zajímavosti v okolí
Wellness hotel LUNA
Kategorie ubytování: Hotel
Lokalita: Kouty
Hotelový resort na břehu rybníka zasazený v nádherné přírodě Vysočiny. Mnoho možností - od krytého bazénu a wellness Další » centra, po venkovní kurty a devítijamkové hřiště na multigolf.
Orientační cena lůžko/noc:
599 Kč se snídaní
599 Kč se snídaní
599 Kč se snídaní
Vodácký a sportovní kemp U korfbalisty
Kategorie ubytování: Rekreační středisko
Lokalita: Chřenovice
Sportovní kemp a areál korfbalové školy je situován v překrásném údolí na pravém břehu řeky Sázavy (119,5 říční Další » km) v blízkosti jezu; 300m od železniční zastávky Chřenovice - posázavské trati: Světlá n.S. - Zruč n.S. - Čerčany. Ubytování je vhodné pro vodáky, turisty, cyklisty či rodiny s dětmi.
120 lůžek
120 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
120 Kč bez stravování
120 Kč bez stravování
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování v Ledči nad Sázavou. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Ubytování v okolí místa Ledeč nad Sázavou:
Chřenovice (5km) Kouty (7km) Humpolec (17km) Rozsochatec (25km) Pelhřimov (29km)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X