České hory » Krušné hory » Ubytování » Pernink » Chata Lambo - pronájem nemovitosti

Chata Lambo - pronájem nemovitosti

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Pernink
Adresa: 
Nádražní 265, 36236 Pernink
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 383 360
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/lambo

kapacita  kapacita: 27 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  982 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Pernink počasí Pernink


Poloha a dosažitelnost
Nejlepší ubytování v Perninku!! Tel.a WhatsApp +420 606 383 360. Volat je možno kdykoliv!!! Chata "Lambo" v Perninku se nachází v Nádražní ulici č.265, ca 300m od nádraží a jedné z několika sjezdovek s napojením na běžeckou magistrálu, v noci osvětlené "kolečko". 100m ze zahrady objektu je hlavní běžecká magistrála. Půjčovny lyží se servisem a kurzy pro začátečníky ... více >>
Vybavení a služby
Chata "Lambo" je vybavena kompletní kuchyňkou s jídelnou pro 18 sedících osob. V létě možnost grilování v zahradě. Pokoje jsou: 1x7-9 lůžek, 2x6 lůžek, 1x4 a 1x2 lůžka. 9ti lůžkový pokoj je prakticky dvojpokoj, v předpokoji je ještě jedna rozkládací sedací souprava se stolem. K dispozici jsou také 3sprchy a 3x WC. Možnost připojení na internet. Parkovat je možno před domem nebo v zahraďe.
Rekreace a služby v okolí
V obci je kulturněsportovní středisko, kino, kostel, několik sjezdovek s možností zapůjčení lyžařské výstroje, udržovaná několika kilometrová běžecká magistrála, osvětlené běžecké kolečko. V okolí jsou mnohakilometrové značené cykloturistické stezky. Koupání je možné v krytém bazénu v nedaleké obci Potůčky.V Německu ca 10km od chaty je krásné lesní jezero, s pískovou, ... více >>
Provozovatel: Miroslav Totušek
Informace poskytnul: M.Totušek
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz