PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Pernink » Chata Lambo - pronájem nemovitosti

Chata Lambo - pronájem nemovitosti

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Pernink
Adresa: 
Nádražní 265, 36236 Pernink
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 383 360
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/lambo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 27 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 982 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Pernink

Wi-Fi

Po domluvě

Chata (kapacita 26-28 osob) je vybavena společnou kuchyňkou, kombinovanou se společenskou místností pro 20-26 osob. Pokoje jsou: 1x8-10 lůžek (velký dvoj pokoj), 2x6 lůžek, 1x4 lůžka a 1x2 lůžka. Socialní zařízení společné: 3x sprcha, 3x WC.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nejlepší ubytování v Perninku!! Tel.a WhatsApp +420 606 383 360. Volat je možno kdykoliv!!! Chata "Lambo" v Perninku se nachází v Nádražní ulici č.265, ca 300m od nádraží a jedné z několika sjezdovek s napojením na běžeckou magistrálu, v noci osvětlené "kolečko". 100m ze zahrady objektu je hlavní běžecká magistrála. Půjčovny lyží se servisem a kurzy pro začátečníky... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata "Lambo" je vybavena kompletní kuchyňkou s jídelnou pro 24-26 sedících osob. V létě možnost grilování v zahradě. Pokoje jsou: 1x8-10 lůžek (velký dvoj pokoj), 2x6 lůžek, 1x4 a 1x2 lůžka. 10ti lůžkový pokoj je prakticky dvoj pokoj. V předpokoji je ještě jedna rozkládací sedací souprava se stolem. K dispozici jsou také 3sprchy a 3x WC. Možnost připojení na internet. Parkovat je možno před domem nebo v zahraďe.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci je kulturněsportovní středisko, kino, kostel, několik sjezdovek s možností zapůjčení lyžařské výstroje, udržovaná několika kilometrová běžecká magistrála, osvětlené běžecké kolečko. V okolí jsou mnohakilometrové značené cykloturistické stezky. Koupání je možné v krytém bazénu v nedaleké obci Potůčky.V Německu ca 10km od chaty je krásné lesní jezero, s pískovou,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Miroslav Totušek
Informace poskytnul: M.Totušek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz