Chata Lambo - pronájem nemovitosti

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nejlepší ubytování v Perninku!! Tel.a WhatsApp +420 606 383 360. Volat je možno kdykoliv!!! Chata "Lambo" v Perninku se nachází v Nádražní ulici č.265, ca 300m od nádraží a jedné z několika sjezdovek s napojením na běžeckou magistrálu, v noci osvětlené "kolečko". 100m ze zahrady objektu je hlavní běžecká magistrála. Půjčovny lyží se servisem a kurzy pro začátečníky jsou k dispozici. V blízkosti chaty jsou večerky se smíšeným zbožím a drogerií s celotýdenním provozem. V obci je několik restaurací, , kulturní a sportovní středisko, info středisko, pošta, kino, kostel, lékař, zubař, benzínka, autoservis atd. Od února 2018 je k dispozici naše druhá chata, ve Pstruží(ca 3km od Perninku, směr Karlovy Vary) s 15ti lůžky.!!! Tel.a WhatsApp:+420606383360. Volat je možno kdykoliv!!! Vlastní kuchyně, billiárd, "WIFI" krytá pergola (možnost celoročního grilování)a vlastní velké udržované parkoviště. Chata ve Pstruží je vzdálena pouhých 400m od sedačkové lanovky, nástupní místo "Pstruží-Plešivec"!!! Viz. www.Skiarealplesivec. Na nástupním místě "Pstruží", jsou dvě restaurace(jedna samoobslužná)jakož i venkovní BAR!!! Půjčovna lyžařské výstroje, kurzy pro začátečníky a servis jsou samozřejmostí!!! Zastávka autobusu ve Pstruží, z a do Karlových Varů je přímo u chaty i u nástupního místa "Pstruží".!!!
Vybavení a služby
Chata "Lambo" je vybavena kompletní kuchyňkou s jídelnou pro 18 sedících osob. V létě možnost grilování v zahradě. Pokoje jsou: 1x7-9 lůžek, 2x6 lůžek, 1x4 a 1x2 lůžka. 9ti lůžkový pokoj je prakticky dvojpokoj, v předpokoji je ještě jedna rozkládací sedací souprava se stolem. K dispozici jsou také 3sprchy a 3x WC. Možnost připojení na internet. Parkovat je možno před domem nebo v zahraďe.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci je kulturněsportovní středisko, kino, kostel, několik sjezdovek s možností zapůjčení lyžařské výstroje, udržovaná několika kilometrová běžecká magistrála, osvětlené běžecké kolečko. V okolí jsou mnohakilometrové značené cykloturistické stezky. Koupání je možné v krytém bazénu v nedaleké obci Potůčky.V Německu ca 10km od chaty je krásné lesní jezero, s pískovou, zatravněnou jakož i nudistickou pláží!!! Další rekreační služby je možno využít v nedalekých lázních Jáchymov,(krytý bazén s tobogánem, sauna, masáže, relax) jakož i v Karlových Varech (filmový festival v hotelu Thermál, hokejová extraliga, koncerty v KV aréně), Mariánských Lázních atd. Náročnější lyžaři mohou navštívit sjezdovky na Božím Daru, Klínovci nebo německém Oberwiesenthalu, vzdáleno ca 20km. Od ledna 2014 je také uveden do provozu nový supermoderní lyžařský areál "Plešivec" se zaměřením také na letní aktivity(www.skiarealplesivec.eu). Nástupní místo se sedačkovou lanovkou ve "Pstruží" s parkovištěm pro několik stovek aut, restaurací, venkovním barem, půjčovnou kompletní výstroje atd. je vzdáleno pouhé 3km od našeho objektu!!! Od února 2018 je k dispozici naše druhá chata ve Pstruží(ca 3km od Perninku, směr Karlovy Vary) s 15ti lůžky. "WIFI" Tel. a "WhatsApp" +420 606 383 360.Volat je možno kdykoliv!!! Vlastní kuchyně, billiárd, krytá pergola (možnost celoročního grilování)a vlastní velké udržované parkoviště. Zastávka autobusu z a do Karlových Varů je přímo u chaty i u nástupního místa "Pstruží" Chata ve Pstruží, je vzdálena pouhých 400m od sedačkové lanovky nástupní místo "Pstruží-Plešivec"!!! Viz www.Skiarealplešivec.Na nástupním místě "Pstruží" jsou dvě restaurace( jedna samoobslužná), jakož i venkovní BAR!!! Půjčovna lyžařské výstroje, kurzy pro začátečníky a servis je samozřejmostí!!! Za zmínku stojí také "Freizeitpark" Langenfeld přibližně 50km na německé straně. Nově otevřený zábavní park s mnoha atrakcemi. Děti do 4 let vstup zdarma, jakož i osoby, které mají narozeniny v den návštěvy parku!!!
TOPlist