Poloha a dosažitelnost

Chata "Lambo" v Perninku se nachází v Nádražní ulici č.265, ca 300m od nádraží a jedné z několika sjezdovek s napojením na běžecké, v noci osvětlené "kolečko". 80m ze zahrady objektu je hlavní běžecká magistrála. Půjčovny lyží se servisem a kurzy pro začátečníky jsou k dispozici. V blízkosti chaty jsou večerky se smíšeným zbožím a drogerií s celotýdenním provozem. V obci je několik restaurací, , kulturní a sportovní středisko, info středisko, pošta, kino, kostel, lékař, zubař, benzínka, autoservis atd.

  Vybavení a služby

Chata je vybavena kompletní kuchyňkou se společnskou místností pro 18 sedících osob. V létě možnost grilování v zahradě. Pokoje jsou: 1x5 lůžek, 2x4 lůžka, 1x3 a 1x2 lůžka. 5ti lůžkový pokoj je prakticky dvojpokoj, v předpokoji je ještě jedna rozkládací sedací souprava se stolem. K dispozici jsou také 3sprchy a 3x WC. Možnost připojení na internet. Parkovat je možno před domem nebo v zahraďe.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V obci je kulturněsportovní středisko, kino, kostel, několik sjezdovek s možností zapůjčení lyžařské výstroje, udržovaná několika kilometrová běžecká magistrála, osvětlené běžecké kolečko. V okolí jsou mnohakilometrové značené cykloturistické stezky. Koupání je možné v krytém bazénu v nedaleké obci Potůčky, nebo v Německu ca 10km od chaty je krásné lesní jezero. Další rekreační služby je možno využít v nedalekých lázních Jáchymov,(krytý bazén s tobogánem, sauna, masáže, relax) jakož i v Karlových Varech(filmový festival v hotelu Thermál, hokejová extraliga, koncerty v KV aréně), Mariánských Lázních atd. Náročnější lyžaři mohou navštívit sjezdovky na Božím Daru, Klínovci nebo německém Oberwiesenthalu, vzdáleno ca 20km.Od ledna 2014 je také uveden do provozu nový supermoderní lyžařský areál "Plešivec" se zaměřením také na letní aktivity(www.skiarealplesivec.eu.\Nástupní místo se sedačkovou lanovkou ve "Pstruží" s parkovištěm pro několik stovek aut, restaurací, venkovním barem, půjčovnou kompletní výstroje atd.je vzdáleno pouhé 3km od našeho objektu!!!Za zmínku stojí také "Freizeitpark"Langenfeld přibližně 50km na německé straně.Nově otevřený zábavní park s mnoha atrakcemi.Děti do 4 let vstup zdarma,jakož i osoby,které mají narozeniny v den návštěvy parku!!!

Zpět


TOPlist
  Chata Lambo - pronájem nemovitosti
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Lambo - pronájem nemovitosti
Ceník ubytování a stravování