Kozí farma Zerlina

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Rožnov pod Radhoštěm
Adresa: 
Hážovice 2070, Rožnov pod Radhoštěm
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-571 610 115, 728 432 827
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.zerlina.cz
www.ceskehory.cz/zerlina

kapacita  kapacita: 9 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  420 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pustevny počasí Pustevny

počasí Rožnov pod Radhoštěm počasí Rožnov pod Radhoštěm


Poloha a dosažitelnost
Kozí farma se nachází v okrajové části Rožnova pod Radhoštěm, cca 2.5km z centra Rožnova. Areál je situován mimo hlavní silnici, ve vesnickém prostředí, poblíž návsi, dostupný autem či autobusem (stanice Lipová). Pěšky od Jurkovičovy rozhledny, po zelené směr dolní Bečva, avšak nescházet z hřebne doleva dolu na Bečvu ale pokračovat po hřebeni až ke zpevněné cestě ... více >>
Vybavení a služby
Plně vybavený, nově rekonstruovaný, prostorný a slunný apartmán s výhledem do zahrady. Apartmán má plně vybavenou kuchyn včetně trouby a myčky. Jednu koupelnu s vanou a dvouumyvadlem, a odděleným WC. K dispozici jsou 3 pokoje, jeden 2 lůžkový, jeden 3 lůžkový a jeden 4 lůžkový. Za poplatek možnost užívání krbových kamen, a venkovního grilu. Připojení Wi-Fi bez ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Letní koupaliště cca 250m od areálu, otevřené dveře do stáje - možnost vyzkoušet si péči o zvířata, možnost zakoupení jehněte pro domácí porážku, kozí mléko 250ml/os/den zdarma. Přímo z apartmánu možnost krátkých procházek ke zvoničce na náves, delších vycházek do lesa na borůvky, nebo dlouhých výšlapů na hřeben k hospodě Díly, a dále po hřebeni na Hutisko - Solanec. ... více >>
Provozovatel: ZERLINA s.r.o.,
Informace poskytnul: C. Herm
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz