TOPlist

Koliba Belvedér

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Horní Planá
Adresa: 
Jiráskova 313, Horní Planá
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-775 659 908
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.kolibabelveder.cz
www.ceskehory.cz/kolibabelveder
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 32 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  720 m.

Silvestr 2019 / 2020

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2019
Přivítejte příchod Nového roku 2020 v objektu Koliba Belvedér

Poloha a dosažitelnost

Koliba leží na kraji města Horní Planá - na levém břehu Lipenského jezera. Šumava, po celý rok slouží jako překrásná rekreační oblast, kde lze podnikat báječné vycházky, ale také sportovat. Celý levý břeh jezera slouží zejména k rekreačním účelům s možností koupání, vodních sportů a cykloturistiky. V zimním období nabízí Lipno více aktivit, než kterýkoli jiný... více >>

Vybavení a služby

Nabízíme ubytování v pěti dvou-, ve dvou tří-, ve dvou čtyřlůžkových pokojích a ve dvou čtyřlůžkových apartmánech. Dále je součástí koliby útulná restaurace a zastřešená terasa pro naše ubytované.Koliba má pokrytí signálem WIFI zdarma. Parkoviště pro naše hosty jsou také zdarma. Pro naše hosty připravujeme polopenze: snídaně - na výběr ze snídaňové karty z 11 jídel a večeře je na výběr ze 3 jídel.

Rekreace a služby v okolí

Kolem Koliby vede jedna z cyklostezek jejích rozsáhlých kvalitních sítí. Milovníci klidu a přírody určitě vyrazí převozem na pravý břeh Lipna. Pro příznivce in-line bruslení doporučujeme nově vybudovanou trasu z Horní Plané do Hor nebo novou in-line stezku Frymburk, Lipno. Co se týče relaxace a odpočinku, lze využít např. služeb 17 km vzdáleného aquaparku ve Wellness... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Renata Horová
Informace poskytnul: Renata Horová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz