České hory » Krkonoše » Ubytování » Jilemnice » Kamenný dům

Kamenný dům

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Jilemnice
Adresa: 
Dřevařská 701, Jilemnice 51401
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 560 650
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/novotna-jilemnice

kapacita  kapacita: 9 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  450 m.

počasí Jilemnice počasí Jilemnice


Poloha a dosažitelnost
Apartmán Kamenný dům se nachází v klidném prostředí 2,5km od centra Jilemnice. Od nás se můžete vydat na všechny světové strany Krkonoš. 5 minut je od nás vzdálená autobusová zastávka a 10 minut vlaková stanice. Přijedete-li autem, máte u nás k dispozici zdarma parkoviště přímo u objektu.
Vybavení a služby
Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu, šatnu, prostornou chodbu, lyžárnu. V kuchyni je vše potřebné k vaření, lednička s mrazákem, elektrická trouba, sklokeramická deska, myčka, pračka. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici, mycí a hygienické prostředky také. Vybavení pro malé děti na vyžádání (dětská dřevěná postýlka s ohrádkou, nočník, stolička, ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Přímo v Jilemnici se nachází plavecký bazén, sauna či solná sauna a solná jeskyně, všestranně využitelná sportovní hala. Ve Vrchlabí (cca 8km) posilovna s bohatým programem. V zimním období se můžete vydat na běžkách na hřebenovou túru nebo upravené běžecké tratě. Ty jsou přímo v Jilemnici, nebo ve Vrchlabí (7km), na Benecku (10km), na Roudnici (7km) nebo na Horních ... více >>
Provozovatel: Michaela Novotná
Informace poskytnul: Michaela Novotná
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz