Kamenný dům

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán Kamenný dům se nachází v klidném prostředí 2,5km od centra Jilemnice. Od nás se můžete vydat na všechny světové strany Krkonoš. 5 minut je od nás vzdálená autobusová zastávka a 10 minut vlaková stanice. Přijedete-li autem, máte u nás k dispozici zdarma parkoviště přímo u objektu.
Vybavení a služby
Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu, šatnu, prostornou chodbu, lyžárnu. V kuchyni je vše potřebné k vaření, lednička s mrazákem, elektrická trouba, sklokeramická deska, myčka, pračka. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici, mycí a hygienické prostředky také. Vybavení pro malé děti na vyžádání (dětská dřevěná postýlka s ohrádkou, nočník, stolička, dětské prkénko...). V lyžárně je vzduchový vysoušeč na lyžařskou obuv či rukavice. Apartmán je zcela nekuřácký.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přímo v Jilemnici se nachází plavecký bazén, sauna či solná sauna a solná jeskyně, všestranně využitelná sportovní hala. Ve Vrchlabí (cca 8km) posilovna s bohatým programem. V zimním období se můžete vydat na běžkách na hřebenovou túru nebo upravené běžecké tratě. Ty jsou přímo v Jilemnici, nebo ve Vrchlabí (7km), na Benecku (10km), na Roudnici (7km) nebo na Horních Mísečkách (17km). Milovníci sjezdového lyžování využijí v těchto střediscích lyžařské areály. Dovolí-li sněhové podmínky je i přímo v Jilemnici menší lyžařský vlek pro začínající lyžaře. K dispozici je i dětské lano. Přímo za apartmánem je kopec ideální k sáňkování. Letní období láká na různé pěší výlety. Přímo od apartmánu vede značená turistická stezka na vrchol Žalý. Výlety po Krkonoších jsou nevyčerpatelné. Autobusem se od nás dostanete do všech hlavních horských středisek. Neměli byste vynechat ani zoologickou zahradu ve Dvoře Králové nad Labem (54km), kde můžete vlastním autem vyjet na safari.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz