Kamenný dům - Poloha, Služby, Okolí

Kamenný dům

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán Kamenný dům se nachází v klidném prostředí 2,5km od centra Jilemnice. Od nás se můžete vydat na všechny světové strany Krkonoš. 5 minut je od nás vzdálená autobusová zastávka a 10 minut vlaková stanice. Přijedete-li autem, máte u nás k dispozici zdarma parkoviště přímo u objektu.
Vybavení a služby
Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu, šatnu, prostornou chodbu, lyžárnu. V kuchyni je vše potřebné k vaření, lednička s mrazákem, elektrická trouba, sklokeramická deska, myčka, pračka. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici, mycí a hygienické prostředky také. Vybavení pro malé děti na vyžádání (dětská dřevěná postýlka s ohrádkou, nočník, stolička, dětské prkénko...). V lyžárně je vzduchový vysoušeč na lyžařskou obuv či rukavice. Apartmán je zcela nekuřácký.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přímo v Jilemnici se nachází plavecký bazén, sauna či solná sauna a solná jeskyně, všestranně využitelná sportovní hala. Ve Vrchlabí (cca 8km) posilovna s bohatým programem. V zimním období se můžete vydat na běžkách na hřebenovou túru nebo upravené běžecké tratě. Ty jsou přímo v Jilemnici, nebo ve Vrchlabí (7km), na Benecku (10km), na Roudnici (7km) nebo na Horních Mísečkách (17km). Milovníci sjezdového lyžování využijí v těchto střediscích lyžařské areály. Dovolí-li sněhové podmínky je i přímo v Jilemnici menší lyžařský vlek pro začínající lyžaře. K dispozici je i dětské lano. Přímo za apartmánem je kopec ideální k sáňkování. Letní období láká na různé pěší výlety. Přímo od apartmánu vede značená turistická stezka na vrchol Žalý. Výlety po Krkonoších jsou nevyčerpatelné. Autobusem se od nás dostanete do všech hlavních horských středisek. Neměli byste vynechat ani zoologickou zahradu ve Dvoře Králové nad Labem (54km), kde můžete vlastním autem vyjet na safari.
TOPlist