PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Jítravský Dvorec

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Rynoltice, Jítrava
Adresa: 
Jítrava 70, 46353 Rynoltice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-485 172 105, 608 255 425
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.jitrava.cz www.ceskehory.cz/jitravskydvorec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 157 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 400 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Hvozd

Wi-Fi

Je možný

Ubytování našeho hotelu a penzionů se přizpůsobí vašim potřebám. Je jen na vás jaký druh pokoje si vyberete pro vás, vaši rodinu či kamarády. Hotel nabízí 20 apartmánů o kapacitě 61 lůžek, 2 penziony disponují 21 pokoji s kapacitou 56 lůžek, 10 apartmánů "nad stájemi" mají kapacitu 50 lůžek


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Jítrava leží na úpatí kouzelných Lužických hor a Ještědsko-kozákovského hřbetu, 17km od Liberce směrem na Děčín

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Komplex Jítravského Dvorce nabízí ubytovací služby ve čtyřech různých budovách a čtyřech různých stylů ubytování, od luxusních apartmánů až po útulné venkovské pokojíky. Nabízí stravovací služby ve dvou zařízeních, hotelové restauraci a pivnice. Součástí je koňský moderní sportovně-rekreační areál, kde se konají závody v parkuru, drezůře a vozatajství. Zemědělství,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nabízíme vlastní stravovací služby ve dvou zařízeních, hotelové restauraci a pivnici. Vaříme především z našich a regionálních surovin. Od jara do podzimu můžete využít naše tenisové kurty nebo vyrazit na zapůjčeném kole do krás Lužických hor. V zimě můžete nastoupit do blízkých běžeckých tras, nebo vyrazit na sjezdovky Ještědu. Pobyt si také můžete zříjemnit v našem wellness.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: HR Jítrava s.r.o.
Informace poskytnul: Roček René
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz