PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Třeboň » Jihočeská Pohoda - Ubytování Třeboň

Jihočeská Pohoda - Ubytování Třeboň

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Třeboň
Adresa: 
Třeboň, Přemyslova 111
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 004 904
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.jihoceskapohoda.cz www.ceskehory.cz/jihoceskapohoda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

Wi-Fi

K ubytování nabízíme v přízemí dva větší pokoje – apartmány a dále pak v podkroví dva dvoulůžkové pokoje. Tyto dva podkrovní pokoje mají klimatizaci. Pokoje jsou nově zařízené, dřevěné postele s lamelovým roštem a nové matrace. Na uzavřené zahradě je přístřešek pro kola, posezení pod slunečníkem.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dům je v klidné čtvrti nedaleko rybníka a koupaliště, na půl cesty do obou lázní i parků, v blízkosti minigolf, tenisové kurty. Za 8 minut jste na náměstí či na hrázi rybníka Svět a za tou je již Schwarzenberská hrobka. Také je pěkné navštívit místní pivovar. Parkování před domem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K ubytování nabízíme v přízemí dva větší pokoje – apartmány (kapacita 4 osoby) a dále pak v podkroví dva dvoulůžkové pokoje (kapacita 2-3 osoby). Tyto dva podkrovní pokoje mají klimatizaci. Pokoje jsou nově zařízené, dřevěné postele s lamelovým roštem a nové matrace. Všechny pokoje jsou přizpůsobené k delšímu pobytu - postele, kanape, televize, SAT, WIFI, aby Váš... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Třeboňské lázně se specializují na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli díky svému přírodnímu léčivému zdroji, který se v tomto regionu hojně nachází – rašelina a slatina. Nabízíme lázeňské pobyty! Výlety na kolech do okolí, procházky v lázeňských parcích, koupání, tenis, rybaření,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Tereza Becksted
Informace poskytnul: Tereza Becksted
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz