PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Hůrka » Jezerní penzion

Jezerní penzion

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Planá, Hůrka
Adresa: 
Jezerní penzion, Hůrka 52, 382 26 Horní Planá
Web adresa:
www.ceskehory.cz/jezernipenzion
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 50 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 720 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lipno (skiareál)

počasí Horní Planá

Wi-Fi

Po domluvě

Restaurace s terasou

Parkování

Jezerní penzion, v obci Hůrka na Šumavě, mezi Černou v Pošumaví a Horní Planou, přímo na břehu lipenského jezera s vlastní pláží a areálem, též na karavany, nabízí 2-6ti lůžkové pokoje nebo apartmány s kuchyní, terasou a výhledem na jezero. Parkoviště zdarma, WiFi zdarma, úschovna kol, lyží, hřiště

Jezerní penzion Společné prostory
Restaurace
Lyžárna/kolárna
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Dětské hřiště
Trampolína
Restaurace s terasou
Ohniště
Stolní fotbal
Pračka
Parkování
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování
Snídaně
Polopenze
Umístění objektu
U lyžařských vleků (13km)
U běžkařských tratí (400m)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (50m)
U cyklostezky (100m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v obci Hůrka na Šumavě přímo na břehu lipenského jezera. Vlaková zastávka Černá v Pošumaví - přímo před penzionem. Autobusová zastávka Hůrka na Šumavě - přímo před penzionem. Černá v Pošumaví - 1,5km, Horní Planá - 6km, Český Krumlov - 20km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování - 2-6-ti lůžkové pokoje, některé s výhledem na jezero, balkonem/terasou, či apartmány s oddělenými ložnicemi, příp. s kuchyní na vaření. Kemp - pronájem mobilheimu, karavanu. Restaurace. Garáž - možnost zaparkování / úschovna kola, lyže, motorky, lodě. Ohniště - možnost opékání, grilování. Dětské hřiště - trampolína, dětský domek se skluzavkou. Vlastní pláž s lehátky. Parkoviště v areálu. Wifi.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Skierál Lipno, Stezka korunami stromů, Vítkův Hrádek, Cisterciánský klášter + poštovní muzeum Vyšší Brod, zámek Rožmberk, Český Krumlov, Čertovo proudy, bobová dráha, lanová dráha, Pohádková rezervace - Hořice na Šumavě, Pašijové hry - Hořice na Šumavě, letní kino - Horní Planá, Černá v Pošumaví, Vyhlídka Dobrá voda - Horní Planá. Motokáry. Půjčovny... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jezerní penzion, s.r.o.
Informace poskytnul: M. Friedlová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz