Jeřabinka - Horní Malá Úpa, Pomezní Boudy

Jeřabinka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Malá Úpa
Adresa: 
Horní Malá Úpa 124, 54227 Malá Úpa
Telefon: 
+420-606 563 263, 723 668 843
Web adresa:
www.jerabinka.com
www.ceskehory.cz/jerabinka

kapacita  kapacita: 30 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1050 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa počasí Malá Úpa


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v Horní Malé Úpě, 100m od hraničního přechodu Pomezní boudy. Dostupnost je dobrá i během zimní sezóny díky udržované silnici na hraniční přechod. Najdete nás přímo u hlavní silnice a pokud přijedete autem, máte možnost parkovat před pensionem - zdarma! Pokud dorazíte autobusem, máte to od zastávky pouhých 50m.
Vybavení a služby
Dvou až pětilůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením. K dispozici je dětská herna a kuchyňka s možností vlastního vaření. Jídelna prošla v roce 2012 kompletní přestavbou a nabízí tak hostům útulné posezení ve stylu krkonošské roubenky. Snídaně podávámě formou švédského stolu, večeře - polévka, hl. chod (výběr ze 2 druhů jídel při obsazenosti nad 20 osob) a zákusek.
Rekreace a služby v okolí
U pensionu- XXL trampolína, posezení, dětské prolézačky, klouzačka, gril, otevřené ohniště, pískoviště. V blízkém okolí - obchod (otevřený denně), infocentrum, víceúčelová sportovní hala (50m) - velká hala na tenis, fotbal, ricochet, sauna, whirpool, posilovna, boowlingový bar, minigolf. 30m za chatou je dětské hřiště a venkovní tenisový kurt. Přímo u penzionu začíná ... více >>
Provozovatel: Petr Kopecký
Informace poskytnul: Eva Kopecká
TOPlist