Jeřabinka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v Horní Malé Úpě, 100m od hraničního přechodu Pomezní boudy. Dostupnost je dobrá i během zimní sezóny díky udržované silnici na hraniční přechod. Najdete nás přímo u hlavní silnice a pokud přijedete autem, máte možnost parkovat před pensionem - zdarma! Pokud dorazíte autobusem, máte to od zastávky pouhých 50m.
Vybavení a služby
Dvou až pětilůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením. K dispozici je dětská herna a kuchyňka s možností vlastního vaření. Jídelna prošla v roce 2012 kompletní přestavbou a nabízí tak hostům útulné posezení ve stylu krkonošské roubenky. Snídaně podávámě formou švédského stolu, večeře - polévka, hl. chod (výběr ze 2 druhů jídel při obsazenosti nad 20 osob) a zákusek.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
U pensionu- XXL trampolína, posezení, dětské prolézačky, klouzačka, gril, otevřené ohniště, pískoviště. V blízkém okolí - obchod (otevřený denně), infocentrum, víceúčelová sportovní hala (50m) - velká hala na tenis, fotbal, ricochet, sauna, whirpool, posilovna, boowlingový bar, minigolf. 30m za chatou je dětské hřiště a venkovní tenisový kurt. Přímo u penzionu začíná cesta česko-polského přátelství na Sněžku. V létě ideální místo pro horskou turistiku a cyklistiku. Pro rodiny s dětmi je v Malé Úpě 17km. dlouhá pohádková stezka. V infocentru se vyzvednou brožurky do kterých děti obkreslují obrázky z prolézaček na jednotlivých zastavení. Po vybarvení všech obrázků dostanou upomínkový maloúpský groš. V zimě je možnost lyžovat v areálu přímo za penzionem. Vlek-1000m.s umělým zasněžováním!! Další možnost k lyžování je ve skiareálu u kostela- zastávka skibusu vzdálena pouhých 20m. Skibus vozí rekreanty zdarma do místního skiareálu, kde se nachází 3 vleky (1200m, 400m a 300m)a je zde možnost domluvit lyžařskou školu. Ve vedlejším hotelu je zároveň půjčovna lyžařského vybavení. V obci mimo areálů jsou další 3 vleky (do 500m).
TOPlist