PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Vítkovice » Jasmínový ráj

Jasmínový ráj

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Vítkovice v Krkonoších
Adresa: 
Vítkovice 280, Vítkovice 512 38
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 639 410
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
jasminovyraj.cz www.ceskehory.cz/jasminovyraj
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 50 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 683 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ski areál Janova Hora

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

U lyžařských vleků

Jasmínový Ráj poskytuje ubytování ve Vítkovicích. Jasmínový ráj může nabídnout apartmány o rozloze 1kk, 2kk a 2+1. Jména nosí po stromech, které se nachází právě zde v Krkonošském národním parku. Každý jeden apartmán je skvěle vybaven a má vlastní parkovací stání.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Parkování
Pobyt se psem: Po domluvě
Umístění objektu
U lyžařských vleků (500m)
U běžkařských tratí (500m)
U cyklostezky (1.1km)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Jasmínový Ráj poskytuje ubytování ve Vítkovicích. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště. Přijet k nám můžete buď po vlastní ose nebo hromadnou dopravou. Autobusová zastávka je pouze 500m daleko. V zimní sezóně nutnost řetězů nebo auta 4x4. Pokud nevlastníte auto 4x4 doporučujeme při zimní sezóně nasadit sněžné řetězy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme k pronájmu nově rekonstruované apartmány s jedinečným výhledem o rozloze 1kk, 2kk, 2+1 a 3kk. Všechny ubytovací jednotky jsou vybavené myčkou nádobí, varnou deskou, kávovarem, toustovačem a varnou konvicí. V některých ubytovacích jednotkách je TV s plochou obrazovkou s herní konzolí, vlastní koupelna s bezplatnými toaletními potřebami a kuchyň s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Prezidentský Expres (450m), Vurmovka Lift (1,2km), Janova Hora L2 (1,4km), Ski areál Aldrov & K2 snowpark Vítkovice (2km), Lufťákova stezka (4,5km), Zřícenina hradu Štěpanice (10km), Family Arena Benecko (15km), Rozhledna Žaly (19km), Lanové centrum Harrachov (22km), Labská přehrada (25km), Bobová dráha Špindlerův Mlýn (30km), Sněžka (50km)

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Adam Petřík
Informace poskytnul: Lukáš Bezděk
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz