PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Benecko » Janatová Hana

Janatová Hana

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Benecko
Adresa: 
Benecko 165
Telefon: 
zobrazit telefony
731476976
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
benecko-privat.cz www.ceskehory.cz/janatova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 887 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Benecko

Wi-Fi

Poskytujeme kvalitní ubytování v zimní i letní sezóně. Blízké okolí nabízí jak krásnou přírodu, tak široké možnosti sportovního vyžití.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování se nachází v klidné části obce nedaleko centra (půl kilometru). K domu vede příjezdová cesta od hlavní silnice. Parkování je možné přímo u domu (zdarma). Nejbližší autobusová zastávka "Benecko, Hotel Kubát" je cca 60m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme tři samostatné neprůchozí pokoje s možností přistýlky. V horním patře se nachází apartmán s koupelnou a kuchyňským koutem, k jednomu z pokojů patří prostorná terasa s posezením. V přízemí je garsonka s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem. V domě je také k dispozici společná plně vybavená kuchyň s jídelním stolem. Hosté mají k dispozici také posezení na klidné zahradě s možností grilování.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Benecko je, díky své horské poloze, ideálním výchozím bodem jak na pěší túry, tak cyklovýlety či výstupy na běžkách a skialpech. V okolí domu se nachází hned několik sjezdovek různých obtížností. Samozřejmostí jsou také upravované běžecké tratě. Sjezdovky i běžky si lze zapůjčit v některé z nedalekých půjčoven. Je zde také možnost využití služeb instruktorů... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hana Janatová
Informace poskytnul: Hana Janatová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz