České hory » Český Ráj » Ubytování » Bakov nad Jizerou » Hrnčířský dvůr Zvířetice

Hrnčířský dvůr Zvířetice

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Bakov nad Jizerou
Adresa: 
Zvířetice 5, Bakov nad Jizerou, 29401
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 624 124
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hrncirskydvurzviretice.cz/
www.ceskehory.cz/hrncirskydvur

kapacita  kapacita: 8 lůžek


Poloha a dosažitelnost
Hrnčířský dvůr Zvířetice se nachází v malebné krajině Mladoboleslavska na rozhraní tří turistických lokalit – Českého ráje – Pojizeří – Podbezdězí. Na pravém břehu řeky Jizery v sousedství městečka Bakova nad Jizerou. Na bohatou historii tohoto místa datovanou od počátku 14.století navazuje zajímavá současnost - tradiční autorská výroba keramiky. Mimo výroby a ... více >>
Vybavení a služby
Ubytování v soukromí, penzionového typu poskytujeme v období od 15.dubna do 30.září. Zařízení o celkové kapacitě 10 hostů nabízí 4 dvoulůžkové pokoje s možností dětské přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV, mají vlastní sociální zařízení – sprchový kout, WC. Součástí penzionu je společná kuchyňka s jídelnou, venkovní terasa, úschovna kol. Ubytovací prostory ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V okolí je celá řada oblíbených výletních míst: hrady Zvířetice, Valečov, Michalovická Putna, Houska, Bezděz a Kost, zámky Mnichovo Hradiště, Sychrov, Humprecht. Atraktivními výlety jsou výlety za lidovými stavbami kraje, k Máchovu jezeru, do lázní Sedmihorek, Komárova,skalních městeček Drábské světničky a Příhrazské skály. V Hrnčířském dvoře je pro Vás připraveno ... více >>
Provozovatel: Čáslavský Petr
Informace poskytnul: Čáslavský Petr
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz