Poloha a dosažitelnost

Hrnčířský dvůr Zvířetice se nachází v malebné krajině Mladoboleslavska na rozhraní tří turistických lokalit – Českého ráje – Pojizeří – Podbezdězí. Na pravém břehu řeky Jizery v sousedství městečka Bakova nad Jizerou. Na bohatou historii tohoto místa datovanou od počátku 14.století navazuje zajímavá současnost - tradiční autorská výroba keramiky. Mimo výroby a prodeje keramiky nabízí v prostorách usedlosti ubytování v soukromí penzionového typu. Kraj je ideálním místem pro výlety a cykloturistiku.

  Vybavení a služby

Ubytování v soukromí, penzionového typu poskytujeme v období od 15.dubna do 30.září. Zařízení o celkové kapacitě 10 hostů nabízí 4 dvoulůžkové pokoje s možností dětské přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV, mají vlastní sociální zařízení – sprchový kout, WC. Součástí penzionu je společná kuchyňka s jídelnou, venkovní terasa, úschovna kol. Ubytovací prostory jsou nekuřácké. Pro kuřáky je vyhrazen prostor na venkovní terase. Pronajmout lze i celé zařízení.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

V okolí je celá řada oblíbených výletních míst: hrady Zvířetice, Valečov, Michalovická Putna, Houska, Bezděz a Kost, zámky Mnichovo Hradiště, Sychrov, Humprecht. Atraktivními výlety jsou výlety za lidovými stavbami kraje, k Máchovu jezeru, do lázní Sedmihorek, Komárova,skalních městeček Drábské světničky a Příhrazské skály. V Hrnčířském dvoře je pro Vás připraveno 10 polodenních a 10 celodenních výletů sestavených zvlášť pro pěší i pro cykloturisty. V programových nabídkách místního kraje je jízdárna, seskoky padákem, lety balonem. Letní kino Komárov, letní pódia Valečov.

Zpět


TOPlist
  Hrnčířský dvůr Zvířetice Bakov nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hrnčířský dvůr Zvířetice
Ceník ubytování a stravování