PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Hotýlek na Mýtě

Hotýlek na Mýtě

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Nový svět 1, Harrachov 512 46
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 608 454 072
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotyleknamyte.cz www.ceskehory.cz/hotyleknamyte
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 31 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov

Wi-Fi

Je možný

V klidném prostředí u soutoku řeky Jizery a Mumlavy se nachází malebná roubenka s prostornou terasou a hřištěm pro děti za chaloupkou. Ubytování je vhodné pro zimní i letní rodinou dovolenou s dětmi pro rybáře, houbaře, skvělé pro skupinové akce i teambuilding, vhodné pro turisty, vodáky, cyklisty


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotýlek Na Mýtě má příznivou polohu zejména pro vodáky. Za hotelem je nejhornější nástupní místo, odkud je povoleno Jizeru splouvat. Jak Jizeru, tak Mumlavu mají v oblibě také rybáři. Lesy i voda hned u chaloupky. Turistické trasy a cyklotrasy, jak letní, tak zimní, začínají u hotelu. Můžete sledovat tok Jizery, zamířit do Kořenova nebo do Harrachova plného... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Poskytujeme ubytování pro 31 osob v 9 ložnicích. Pokoje jsou vybaveny příjemným nábytkem, prostornými koupelnami. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a koupelnu, obvykle s oknem. V ceně pobytu je započtená polopenze která se skládá ze snídaně a večeře s výběrem z bohatého bufetu, taktéž večeře formou bufetu ( předkrm, polévka a 2-3 druhy hlavního chodu), salát,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V klidném prostředí u soutoku řeky Jizery a Mumlavy se nachází malebná roubenka s prostornou terasou a hřištěm pro děti za chaloupkou. Ubytování je vhodné pro zimní i letní rodinou dovolenou s dětmi pro rybáře, houbaře, skvělé pro skupinové akce i teambuilding, vhodné pro turisty, vodáky, cyklisty, lyžaře, běžkaře, školky a školy v přírodě ... V zimě je několik... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: František Kšána
Informace poskytnul: František Kšána
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz