PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jižní Morava » Ubytování » Znojmo » Hotel U Divadla

Hotel U Divadla

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Znojmo
Adresa: 
nám. Republiky 16, 669 02 Znojmo
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-733 158 172, 515 224 516, 734 602 569
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.udivadlahotel.cz www.ceskehory.cz/udivadlahotel
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 55 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Znojmo

Wi-Fi

Je možný

Tradiční tří hvězdičkový hotel s restaurací v centru města Znojma. K dispozici je 25 pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV a internetem. Najdete u nás pravidelné gastronomické nabídky, které zvou naše zákazníky k přijemně stráveným chvílím v restauraci.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nacházíme se v centru města Znojma v blízkosti Vlakového a autobusového nádraží.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jsme tradiční tří hvězdičkový hotel s restaurací. K dispozici máme máme 25 pokojů. 5 jednolůžkové, 1 pokoj jednolůžkový bezbariérový, 15 dvoulůžkových, z toho u čtyři pokojů je možnost přistýlek a 5 třílůžkových. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV (také se zahraničními programy) a internetem. Samozřejmostí je i buzení hostů, výtah... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Pokud chcete strávit ve Znojmě dovolenou, nebo navštívit divadlo, rádi Vám zajistíme průvodce historickým starým městem, vstupenky do divadla. Informace o různých akcích a výstavách dostanete v naši recepci. Chcete poznat královské město Znojmo? Zorganizujeme pro Vás okružní jízdu městským vláčkem, nebo zajistíme průvodce s odborným výkladem.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: KANTOR PETR
Informace poskytnul: Roman KOTÁB
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz