PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel Slavie Sonnenhof

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Horní Podluží
Adresa: 
Horní Podluží 295
Web adresa:
www.ceskehory.cz/slaviehp
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Hotel a restaurace v klidném a příjemném prostředí Lužických hor nedaleko Českého Švýcarska, každý si zde přijde na své. Naší neustálou snahou je, aby jste se u nás cítili jako doma.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel a restaurace Slávie se nachází v klidném a příjemném prostředí Lužických hor nedaleko Českého Švýcarska, 10km od hranic s Německem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Máme pro Vás připraveno šest zrekonstruovaných a moderně vybavených pokojů. Pokoje jsou nekuřácké a samozřejmostí je parkování přímo u hotelu. Hotel nabízí celkem 20 míst. Objevujte naši restauraci - rádi bychom Vám nabídli posezení ve třech různých nekuřáckých interiérech, které okoření nabídka jídel našich vynikajících kuchařů. Věříme, že si z naší pestré nabídky... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Letní a zimní sporty, pěší turistika, cykloturistika, koupání, běžecké tratě, sjezdové tratě, aj.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Minh Ngoc Ha
Informace poskytnul: Lanková Petra
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz