PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Ferdinandov » Hotel restaurant U Cimpla**

Hotel restaurant U Cimpla**

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Ferdinandov
Adresa: 
Ferdinandov 48, 463 62 Hejnice
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Hotel restaurant U Cimpla** chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 21 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 400 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Lázně Libverda

počasí Hejnice

Wi-Fi

Je možný

Horský hotel a výletní restaurace v severní části Jizerských hor v malebné obci Ferdinandov u městečka Hejnice.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt se nachází v malebné obci Ferdinandov na úpatí Jizerských hor, severně od Liberce, 2km od města Hejnice.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hotelové pokoje jsou standardně vybaveny. K dispozici jsou 1-4 lůžkové pokoje s umyvadlem a teplou vodou. WC a sprchy jsou společné, uzamykatelné hned vedle samotných pokojů. Dále je možno využít sálu o kapacitě 90 míst k sezení. Konají se zde koncerty rocku, jazzu, blues a další. Tento sál je voně k pronajmutí.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Koupaliště se nachází ve vzdálenosti cca. 2km. V okolí jsou četné historické památky a množství tras pro pěší i cykloturistiku. Všechny návštěvníky zcela jistě zaujme okolní nádherná příroda.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz