PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Špindlerův Mlýn » Hotel Olympie ***+

Hotel Olympie ***+

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Špindlerův Mlýn
Adresa: 
Luční 56, 543 51 Špindlerův Mlýn
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 499 523 387, +420 777 268 777
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.olympie.cz www.ceskehory.cz/olympie
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 109 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 840 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Špindlerův Mlýn

Wi-Fi

Wellness

Sauna

Vnitřní bazén

Jsme horský rodinný hotel ve Špindlerově Mlýně, který prošel kompletní rekonstrukcí a výstavbou zcela nového Wellness s bazénem, whirlpoolem, Kneippem, finskou a biosaunou a mnoho dalšího. Nabízíme ubytování v plně vybavených pokojích, restauraci s barem, zimní a letní terasu s výhledem, hřiště, atd

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Vnitřní bazén
Sauna
Wellness

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Špindlerův Mlýn leží v nadmořské výšce 780m pod svahem Medvědína, Kozích Hřbetů a Pláně, na soutoku Dolského potoka a Labe. HOTEL OLYMPIE se nachází v údolí Sv. Petra, které je výchozím bodem pro výšlap na Luční boudu nebo v zimním období pouhých 600m od největšího lyžařského areálu Sv.Petr. Od centra je vzdálen 15 - 20 min vycházkovou chůzí.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jsme horský rodinný hotel s přátelskou atmosférou, který prošel kompletní rekonstrukcí a výstavbou zcela nového Wellness Olympie. Dnes nabízíme ubytovací a hotelové služby odpovídající tříhvězdě superior hotelů na evropské úrovni. Interiéry jsou laděny do horského stylu. Při rekonstrukci hotelu a výstavbě Wellness byly použity výhradně přírodní materiály jako je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zimní aktivity: Špindlerův Mlýn je nejvyhledávanějším lyžařským centrem v Čechách pro skvěle udržované sjezdové a běžecké tratě, lanovky a vleky obsluhují přes 25 km sjezdovek, 75 běžeckých tratí, školení instruktoři jízdy na lyžích i na snowboardu, 4km dlouhá sáňkařská dráha, několik drah snowtubingu, zimní paragliding a jízda na saních tažených koňmi, zkušený horský... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hote4U s.r.o.
Informace poskytnul: Ilona Nejezchlebová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz