PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel Olympie ***+

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Špindlerův Mlýn leží v nadmořské výšce 780m pod svahem Medvědína, Kozích Hřbetů a Pláně, na soutoku Dolského potoka a Labe. HOTEL OLYMPIE se nachází v údolí Sv. Petra, které je výchozím bodem pro výšlap na Luční boudu nebo v zimním období pouhých 600m od největšího lyžařského areálu Sv.Petr. Od centra je vzdálen 15 - 20 min vycházkovou chůzí.
Vybavení a služby
Jsme horský rodinný hotel s přátelskou atmosférou, který prošel kompletní rekonstrukcí a výstavbou zcela nového Wellness Olympie. Dnes nabízíme ubytovací a hotelové služby odpovídající tříhvězdě superior hotelů na evropské úrovni. Interiéry jsou laděny do horského stylu. Při rekonstrukci hotelu a výstavbě Wellness byly použity výhradně přírodní materiály jako je kámen a dřevo. Kromě krásného ubytování v kompletně vybavených pokojích nabízíme stylovou restauraci s barem a dětským koutkem, zimní terasu, letní terasu s úžasným výhledem na Kozí hřbety, Luční horu a sjezdové tratě. Dále pak zahradu s lehátky na slunění, dětským hřištěm a zastřešeným grilovištěm. Parkoviště u hotelu, stejně tak jako lyžárna a půjčovna s úschovnou kol je samozřejmostí. Ve Wellnessu se můžete těšit na bazén s protiproudem, chrlič vody a masážní lavici, whirlpool, Kneippův chodník, finskou saunu, biosaunu, profesionální masáže, zábaly, koupele, kosmetiku a balneoterapie. Dokonalý relax pak umocníte výhledem z lehátka na zalesněné prudké stráně a sjezdovky.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Špindlerův Mlýn je nejvyhledávanějším lyžařským centrem v Čechách pro skvěle udržované sjezdové a běžecké tratě, lanovky a vleky obsluhují přes 25 km sjezdovek, 75 běžeckých tratí, školení instruktoři jízdy na lyžích i na snowboardu, 4km dlouhá sáňkařská dráha, několik drah snowtubingu, zimní paragliding a jízda na saních tažených koňmi, zkušený horský průvodce vám ukáže ta nejkrásnější místa Krkonoš, tenis, squash, střelnice, plavání v krytých bazénech, jízda na horských kolech, jízda na koních, horolezectví. Letní aktivity: Ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku, letní bobová dráha 2km, Aqua centrum Bedřichov 2km. Adrenalinové sporty (přemostění – let vzduchem, Bungeerunning, Rafting, Paragliding, Tenis, Rybaření). Squash, Bowling. Vyhlídkové lety Vrchlabí 16km. Dá se zde podnikat turistika pěší nebo na horských kolech, jízda na koních, minigolf, tenis, koncerty, plavaní a jízda na loďkách.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz