PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Vítkovice » Hotel Gabriela

Hotel Gabriela

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Vítkovice v Krkonoších
Adresa: 
Vítkovice v Krkonoších 234, 512 38
Web adresa:
www.ceskehory.cz/hotelgabriela
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Vítkovice

počasí Ski areál Janova Hora

Wi-Fi

Je možný

Pro rodiny s dětmi

Hotel Gabriela je rodinný hotel s restaurací preferující domácí kuchyni. Hotel se nachází v krásné části Krkonoš, v nejvyšší části obce Vítkovice s nádherným výhledem do údolí a na Janovu horu. U hotelu velké dětské hřiště, trampolína, tenisový kurt. 500 metrů od hotelu se nachází ski areál Aldrov

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

8,8km od Rokytnice nad Jizerou, 8km od Jilemnice, 15km Vrchlabí

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Restaurace s velikou letní zahradou, tenisový kurt, trampolína, v letních měsících bazén pro děcka. V zimě možnost sáňkování u objektu, Wi-Fi, na každém pokoji sociální vybavení, TV/SAT, dětský koutek, venkovní dětské hřiště, možné vyjížďky na koních, v zimě skibus.Na recepci možnost zapůjčení deskových stolních her, např.. šachy, dostihy,člověče nezlob se atd...zdarma

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Jilemnice- krytý bazén, Špindlerův mlýn- aqua park, Rokytnice nad Jizerou- Bikepark, travní lyžování, adrenalin park, motokáry, golfové hřiště- Harrachov, 900m ski areál Aldrov, ski areál Vurmovka, 8,8 km ski areál Rokytnice nad Jizerou, Hucul farma - možnost vyjížděk na koních

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Václav Rezler
Informace poskytnul: Kateřina Riedlová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz