České hory » Šumava » Ubytování » Špičák » Hotel Čertův mlýn

Hotel Čertův mlýn

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Železná Ruda, Špičák
Adresa: 
Špičák 132
Telefon: 
+420-376 397 380, 602 707 075, 95
Fax: 
376 397 380
Web adresa:
www.hotelcertuvmlyn.cz
www.ceskehory.cz/hotelcertuvmlyn

kapacita  kapacita: 75 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Špičák počasí Železná Ruda - Špičák


Poloha a dosažitelnost
Hotel Čertův mlýn je příjemný hotel rodinného typu. Nachází se v klidném horském rekreačním středisku Špičák v blízkosti sjezdových tratí, lyžařských stop a na křižovatce mnohých turistických a cykloturistických tras. Nedaleko se nachází nejznámější turistické centrum západočeské Šumavy - Železná Ruda
Vybavení a služby
Hotel Čertův mlýn nabízí celkem 22 pokojů - dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové. Základním vybavením pokojů je vlastní sociální zařízení, sprchový kout, chladnička a barevný televizor. Hostům je k dispozici restaurace, bar, dětská herna, vyhřívaný bazén, sauna, stolní tenis, stolní fotbal, úschovna kol a lyží, garáž a tenisový kurt. V celém hotelu mají hosté možnost připojit se k Internetu zdarma pomocí WiFi.
Rekreace a služby v okolí
Hotel disponuje krytým vyhřívaným 12m dlouhým plaveckým bazénem, pro hotelové hosty je vstup zdarma. K hotelu patří venkovní tenisový kurt s umělým povrchem. U hotelu křižují turistické a cykloturistické trasy, nedaleko hotelu je několik lyžařských areálů a běžeckých tras. V létě je v blízkosti lanové centrum, bike park a slalomové káry.
Provozovatel: Hotel Čertův mlýn
Informace poskytnul: Iva Urbánková
TOPlist