České hory » Krkonoše » Ubytování » Benecko » Relax Hotel *** Bára

Relax Hotel *** Bára

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Benecko
Adresa: 
Hotel Bára, Benecko 132, Benecko v Krkonoších
Telefon: 
+420 737 229 150
Web adresa:
www.hotelbara.cz
www.ceskehory.cz/hotelbara

kapacita  kapacita: 99 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  900 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Benecko počasí Benecko


Poloha a dosažitelnost
Relax hotel Bára *** se nachází překrásném klidném prostředí uprostřed přírody, přímo u cyklotras a běžecké magistrály. 5 minut pěší chůze od centra obce Benecko v Západních Krkonoších, rozkládající se na jižním svahu hory Žalý (1036m n.m). Do Benecka lze dojet autem nebo autobusem z Jilemnice nebo Vrchlabí. Zastávka autobusu cca 300m od hotelu. Parkování přímo u hotelu zdarma.
Vybavení a služby
Relax hotel Bára *** je hotelem rodinného typu zaměřený na relaxační pobyty a pobyty rodin s dětmi. Zcela nové hotelové wellness se saunami a relaxační místností. Masáže na objednávku. Nově zařízené pokoje vybavené WIFI, SWC a TV+SAT. Restaurace s krásným dětským koutkem, která umožňuje rodičům posedět v klidu u jídla, zatímco se jejich děti baví hrou. Restaurace ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V létě velká možnost výběru cyklistických tras a turistických tras. Vodní svět ve Špindlerově Mlýně. Bowling, tenisové kurty, vyjížďky na koních, golfové hřiště - Benecko. V zimě vlastní vlek pro začátečníky přímo u hotelu. Upravovaná běžecká magistrála od hotelu. Lyžařské vleky od 500m do 1000m od hotelu. Snowboarding, snowtubing. Možnost nočního lyžování ve Skiareálu Benecko.
Provozovatel: Hotel Bára s.r.o.
Informace poskytnul: H.P.
TOPlist