Relax Hotel *** Bára

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Benecko
Adresa: 
Hotel Bára, Benecko 132, Benecko v Krkonoších
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 737 229 150
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotelbara.cz www.ceskehory.cz/hotelbara
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 99 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Benecko počasí Benecko

Wi-Fi

Je možný

Útulné pokoje s jedinečným výhledem !WIFI zdarma. Cyklotrasy a běžecké dráhy přímo od hotelu! Domácí kuchyně! Skvělé místo pro rodiny s dětmi! Venkovní hřiště,bazén,kuželky,trampolína,minigolf,ohniště. Dětský koutek, Wellness,Fitness, tělocvična,stolní tenis,kulečník,pianino, x-box


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Relax hotel Bára *** se nachází překrásném klidném prostředí uprostřed přírody, přímo u cyklotras a běžecké magistrály. 5 minut pěší chůze od centra obce Benecko v Západních Krkonoších, rozkládající se na jižním svahu hory Žalý (1036m n.m). Do Benecka lze dojet autem nebo autobusem z Jilemnice nebo Vrchlabí. Zastávka autobusu cca 300m od hotelu. Parkování přímo u hotelu zdarma.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Relax hotel Bára *** je hotelem rodinného typu zaměřený na relaxační pobyty a pobyty rodin s dětmi. Zcela nové hotelové wellness se saunami a relaxační místností. Masáže na objednávku. Nově zařízené pokoje vybavené WIFI, SWC a TV+SAT. Restaurace s krásným dětským koutkem, která umožňuje rodičům posedět v klidu u jídla, zatímco se jejich děti baví hrou. Restaurace... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V létě velká možnost výběru cyklistických tras a turistických tras. Vodní svět ve Špindlerově Mlýně. Bowling, tenisové kurty, vyjížďky na koních, golfové hřiště - Benecko. V zimě vlastní vlek pro začátečníky přímo u hotelu. Upravovaná běžecká magistrála od hotelu. Lyžařské vleky od 500m do 1000m od hotelu. Snowboarding, snowtubing. Možnost nočního lyžování ve Skiareálu Benecko.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hotel Bára s.r.o.
Informace poskytnul: H.P.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz