Relax Hotel *** Bára - Poloha, Služby, Okolí

Relax Hotel *** Bára

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Relax hotel Bára *** se nachází překrásném klidném prostředí uprostřed přírody, přímo u cyklotras a běžecké magistrály. 5 minut pěší chůze od centra obce Benecko v Západních Krkonoších, rozkládající se na jižním svahu hory Žalý (1036m n.m). Do Benecka lze dojet autem nebo autobusem z Jilemnice nebo Vrchlabí. Zastávka autobusu cca 300m od hotelu. Parkování přímo u hotelu zdarma.
Vybavení a služby
Relax hotel Bára *** je hotelem rodinného typu zaměřený na relaxační pobyty a pobyty rodin s dětmi. Zcela nové hotelové wellness se saunami a relaxační místností. Masáže na objednávku. Nově zařízené pokoje vybavené WIFI, SWC a TV+SAT. Restaurace s krásným dětským koutkem, která umožňuje rodičům posedět v klidu u jídla, zatímco se jejich děti baví hrou. Restaurace je vybavena dětskými jídelními židličkami. Mateřské centrum s lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí umožňuje přípravu dětské stravy po 24 h denně. Forma stravování: snídaně jsou formou bohatého bufetu, obědy - výběrem z jídelního lístku, večeře - výběr ze dvou tříchodových menu. Před hotelem je velké dětské hřiště, houpačky, trampolína, kuželky a venkovní bazén. Hotelová venkovní terasa nabízí možnost posezení s občerstvením nebo grilování. V zimních měsících lze využít vlastní hotelový vlek pro začátečníky nebo mírně pokročilé, který je v provozu od 10 zájemců. Další vybavení hotelu: víceúčelový zrcadlový sál, dětský koutek, venkovní hřiště, stolní tenis, salonky na prezentace, školení aj. Přímo před hotelem začínají značené cyklotrasy a upravené závodní běžecké tratě vedoucí na Mísečky a napojují se na Krkonoškou lyžařskou cestu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě velká možnost výběru cyklistických tras a turistických tras. Vodní svět ve Špindlerově Mlýně. Bowling, tenisové kurty, vyjížďky na koních, golfové hřiště - Benecko. V zimě vlastní vlek pro začátečníky přímo u hotelu. Upravovaná běžecká magistrála od hotelu. Lyžařské vleky od 500m do 1000m od hotelu. Snowboarding, snowtubing. Možnost nočního lyžování ve Skiareálu Benecko.
TOPlist