Relax Hotel *** Bára

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Relax hotel Bára *** se nachází překrásném klidném prostředí uprostřed přírody, přímo u cyklotras a běžecké magistrály. 5 minut pěší chůze od centra obce Benecko v Západních Krkonoších, rozkládající se na jižním svahu hory Žalý (1036m n.m). Do Benecka lze dojet autem nebo autobusem z Jilemnice nebo Vrchlabí. Zastávka autobusu cca 300m od hotelu. Parkování přímo u hotelu zdarma.
Vybavení a služby
Relax hotel Bára *** je hotelem rodinného typu zaměřený na relaxační pobyty a pobyty rodin s dětmi. Zcela nové hotelové wellness se saunami a relaxační místností. Masáže na objednávku. Nově zařízené pokoje vybavené WIFI, SWC a TV+SAT. Restaurace s krásným dětským koutkem, která umožňuje rodičům posedět v klidu u jídla, zatímco se jejich děti baví hrou. Restaurace je vybavena dětskými jídelními židličkami. Mateřské centrum s lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí umožňuje přípravu dětské stravy po 24 h denně. Forma stravování: snídaně jsou formou bohatého bufetu, obědy - výběrem z jídelního lístku, večeře - výběr ze dvou tříchodových menu. Před hotelem je velké dětské hřiště, houpačky, trampolína, kuželky a venkovní bazén. Hotelová venkovní terasa nabízí možnost posezení s občerstvením nebo grilování. V zimních měsících lze využít vlastní hotelový vlek pro začátečníky nebo mírně pokročilé, který je v provozu od 10 zájemců. Další vybavení hotelu: víceúčelový zrcadlový sál, dětský koutek, venkovní hřiště, stolní tenis, salonky na prezentace, školení aj. Přímo před hotelem začínají značené cyklotrasy a upravené závodní běžecké tratě vedoucí na Mísečky a napojují se na Krkonoškou lyžařskou cestu.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě velká možnost výběru cyklistických tras a turistických tras. Vodní svět ve Špindlerově Mlýně. Bowling, tenisové kurty, vyjížďky na koních, golfové hřiště - Benecko. V zimě vlastní vlek pro začátečníky přímo u hotelu. Upravovaná běžecká magistrála od hotelu. Lyžařské vleky od 500m do 1000m od hotelu. Snowboarding, snowtubing. Možnost nočního lyžování ve Skiareálu Benecko.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz