PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Velichov » Hostinec a Penzion U Lípy

Hostinec a Penzion U Lípy

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ostrov nad Ohří, Velichov
Adresa: 
Velichov 2, 363 01 Ostrov
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Hostinec a Penzion U Lípy chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 35 lůžek

Wi-Fi

Po domluvě

Restaurace

Parkování

Naše stylové Ubytování v Hospodě a Penzionu U Lípy se nachází v obci Velichov - Ostrov, v okrese Karlovy Vary. Pokud toužíte po odpočinku a zábavě, u nás jste určitě na správném místě!

Hostinec a Penzion U Lípy Ubytovací jednotky
Typ jednotky: Pokoj
2 Lůžka
Lůžka:
2x Samostatné lůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Typ jednotky: Pokoj
4 Lůžka
Lůžka:
4x Samostatné lůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Typ jednotky: Pokoj
5 Lůžek
Lůžka:
5x Samostatné lůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Typ jednotky: Pokoj
2 Lůžka, Vlastní sociální zařízení
Lůžka:
2x Samostatné lůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Typ jednotky: Pokoj
3 Lůžka + 2 Přistýlky, Vlastní sociální zařízení
Lůžka:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
2x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Další prostory
Restaurace
Lyžárna/kolárna
Kongresová místnost
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Dětské hřiště
Restaurace
Venkovní terasa
Povlečení
Parkování
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Snídaně
Umístění objektu
U cyklostezky (10m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Naše stylové Ubytování v Hospodě a Penzionu U Lípy se nachází v obci Velichov - Ostrov, v okrese Karlovy Vary. Až 20 aut si zaparkujete přímo u objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celoročně Vás rádi přivítáme v hospodě se třemi typy pokojů s celkovou kapacitou až pro 15 osob. Jedná se o tyto pokoje: tři 2-lůžkové pokoje, jeden 4-lůžkový pokoj, jeden 5-lůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnými postelemi a televizí. Dvě koupelny se sprchou a tři toalety jsou pro všechny pokoje společné. V jedné koupelně se navíc nachází pračka.... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Velichov je ideálním místem pro aktivní odpočinek. Pokud se sem vydáte, čeká na Vás překrásná příroda a mnoho míst, která stojí za to vidět. Určitě byste neměli vynechat prohlídku zámku Ostrov nad Ohří a Horního Hradu Hauenštejn. Pokud patříte mezi milovníky cyklisticky, bude se vám líbit cyklostezka Ohře. Zrelaxujete se v lázních Jáchymov nebo Karlovy Vary, v horkých... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz