PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hostinec a Penzion U Lípy

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše stylové Ubytování v Hospodě a Penzionu U Lípy se nachází v obci Velichov - Ostrov, v okrese Karlovy Vary. Až 20 aut si zaparkujete přímo u objektu.
Vybavení a služby
Celoročně Vás rádi přivítáme v hospodě se třemi typy pokojů s celkovou kapacitou až pro 15 osob. Jedná se o tyto pokoje: tři 2-lůžkové pokoje, jeden 4-lůžkový pokoj, jeden 5-lůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnými postelemi a televizí. Dvě koupelny se sprchou a tři toalety jsou pro všechny pokoje společné. V jedné koupelně se navíc nachází pračka. Bezplatné WiFi připojení na internet je samozřejmostí. V přízemí se nachází bar a restaurace s terasou, kde si pochutnáte na oblíbených nápojích a výborných jídlech. Snídaně máte navíc od nás každý den v ceně. Pro pořádání konferencí máme vyhrazenou samostatnou sál a rádi Vám pro tento účel zapůjčíme potřebnou techniku. Velmi často se u nás také konají svatby a koncerty. Kromě hospody se na našem pozemku nachází také rodinný penzion s kapacitou 20 lůžek (včetně přistýlek). Jeho rekonstrukce proběhla citlivě s ohledem na stáří a charakter budovy, která byla součástí pivovarského dvora. Také v něm najdete útulné pokoje, ve kterých si dopřejete slastné chvíle oddechu: pět 2-lůžkových pokojů, dva 3-lůžkové pokoje s 2 přistýlkami na rozkládací pohovce. I v těchto pokojích se kromě postelí nachází televize se satelitním příjmem a bezplatné WiFi připojení na internet. Koupelnou se sprchovým koutem a toaletou disponuje každý pokoj zvlášť. Přibližně od července 2020 využijete v penzionu i společenskou místnost s plně vybavenou kuchyňkou. Dokončíme i pěknou vinnou sklípek s podmanivou kamennou klenbou a samoobslužným barem. Pro Váš dokonalý komfort pracujeme i na sauně a vířivce, ve kterých se parádně uvolníte a ohřejete po dlouhém, avšak zajímavě stráveném dni. Hosté ubytovaní v penzionu mohou samozřejmě využívat všechny služby sousední hospody. V příznivém počasí si příjemně posedíte na venkovní terase, kde si něco dobrého poopekáte, ugrilujete nebo si budete jen tak vychutnávat příjemnou atmosféru u krbu. Nezapomínáme ani na rodiče s dětmi. Zatímco budete odpočívat, Vaše děti se vyřádí na pískovišti, houpačce nebo skluzavce. S uskladněním Vašich kol nebo lyží si nemusíte dělat starosti, bezpečně si je odložíte ve vyhrazené místnosti.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Velichov je ideálním místem pro aktivní odpočinek. Pokud se sem vydáte, čeká na Vás překrásná příroda a mnoho míst, která stojí za to vidět. Určitě byste neměli vynechat prohlídku zámku Ostrov nad Ohří a Horního Hradu Hauenštejn. Pokud patříte mezi milovníky cyklisticky, bude se vám líbit cyklostezka Ohře. Zrelaxujete se v lázních Jáchymov nebo Karlovy Vary, v horkých dnech se zchladíte například v koupalištích Perštejn a Rolava. V zimě na Vás čeká v blízkosti hned několik skvělých lyžařských středisek, jako je Ski areál Merklín, Ski areál Náprava, Skiareál Boží Dar - Neklid nebo největší lyžařský areál v České republice - Klínovec.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz