PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Dlouhá Louka » Horský penzion s restaurací Rozcestí

Horský penzion s restaurací Rozcestí

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Dlouhá Louka
Adresa: 
Dlouhá Louka 48, 417 05 Dlouhá Louka - Osek
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 561 991
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionrozcesti.eu www.ceskehory.cz/penzionrozcesti
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 872 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Dlouhá Louka

Wi-Fi

Horský penzion s restaurací Rozcestí se nachází na samém vrcholu Krušných hor ve výšce 872m.n.m. na Dlouhé Louce nad Osekem. Možnost běžeckého lyžování ve strojově upravovaných stopách 55km okruhů, cykloturistika, pěší turistika. Rozhledna Vlčí hora 500m (890m.n.m), Loučná 2,5km (956m.n.m)


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horský penzion s restaurací Rozcestí je vzdálen od Litvínova 8km a od Oseka 6km. Dojezdová vzdálenost z Prahy je 98km po D8. V zimě jezdí o víkendu skibus z Oseka v létě cyklobus z Litvínova a Oseka.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion má 7 pokojů s různou kapacitou od dvou lůžkových pokojů až po apartmán a rodinný pokoj vybavené televizí a internetem, s vlastním WC a sprchou. Restaurace s kapacitou 95 míst, bar, velký sál pro školení, minutky i hotová jídla. Vybaveno pro školení, společenské akce, soustředění, oslavy, svatby aj.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Velmi známe středisko běžeckého lyžování s pravidelně udržovanou běžeckou stopou i v týdnu, nádherná příroda v okolí vodní nádrže Fláje, obora Fláje, rozhledna Vlčí hora 890m.n.m., nejvyšší vrchol severní části Krušných hor Loučná 956m.n.m. koupání v přírodním Radničním rybníku, možnost cykloturistiky po hřebenech Krušných hor i do nedaleké SRN.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: REMARKO, s.r.o.
Informace poskytnul: Roman Fišer
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz