PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horský penzion s restaurací Rozcestí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský penzion s restaurací Rozcestí je vzdálen od Litvínova 8km a od Oseka 6km. Dojezdová vzdálenost z Prahy je 98km po D8. V zimě jezdí o víkendu skibus z Oseka v létě cyklobus z Litvínova a Oseka.
Vybavení a služby
Penzion má 7 pokojů s různou kapacitou od dvou lůžkových pokojů až po apartmán a rodinný pokoj vybavené televizí a internetem, s vlastním WC a sprchou. Restaurace s kapacitou 95 míst, bar, velký sál pro školení, minutky i hotová jídla. Vybaveno pro školení, společenské akce, soustředění, oslavy, svatby aj.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Velmi známe středisko běžeckého lyžování s pravidelně udržovanou běžeckou stopou i v týdnu, nádherná příroda v okolí vodní nádrže Fláje, obora Fláje, rozhledna Vlčí hora 890m.n.m., nejvyšší vrchol severní části Krušných hor Loučná 956m.n.m. koupání v přírodním Radničním rybníku, možnost cykloturistiky po hřebenech Krušných hor i do nedaleké SRN.
Více informací o Běžeckém areálu Dlouhá Louka naleznete ZDE
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz