PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Horní Malá Úpa » Horský penzion Černava

Horský penzion Černava

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Malá Úpa
Adresa: 
Horní Malá Úpa 14
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 077 573, 605 423 660
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.cernava.eu www.ceskehory.cz/cernava
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 25 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1050 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa

Wi-Fi

Je možný

Černava je útulný rodinný penzion na krásném a klidném místě v Horní Malé Úpě, kam komerce ještě nedorazila. U nás se můžete kochat výhledem na Sněžku, vychutnat si skvělé jídlo a vyrazit po mnoha turistických trasách poznávat krásy našich nejvyšších hor. Těšíme se na Vás.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v malebné vesničce Horní Malá Úpa, která se nachází na hranicích s Polskem, směr Trutnov a Pec p. Sněžkou.V létě se dá k penzionu dojet vlastním autem a parkovat u něj. V zimě se využívá obecní parkoviště a transport k penzionu na skútru.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ve druhém patře penzionu se nachází 7 krásných pokojů, většinou s výhledem na Sněžku. 3x pokoj dvoulůžkový a 4x čtyřlůžkový s možností přistýlek. Každý pokoj má své sociální zařízení. V přízemí je k dipozici jídelna neboli společenská místnost s možností využití baru s výběrovými rumy. Dále je k dispozici lyžárna a finská sauna nebo venkovní nahřívací sud + venkovní posezení, ohniště a dětské hřiště.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion leží na krásném a strategickém místě uprostřed obce v dosahu restaurací a turistických tras. Velkou výhodou může být i to, že jsou u nás vítáni domácí mazlíčci, zejména psi. V zimě můžete využít služby skiareálu SKIMU, což zahrnuje Pomezní sjezdovku a sjezdovku U Kostela, ke kterým se od nás dostanete pomocí vleku Kolbenka hned vedle našeho penzionu. Využít... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Hochmal
Informace poskytnul: Správce
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz