Horská chata Viktorka - Černý Důl, Boudy na hřebenech
České hory » Krkonoše » Ubytování » Černý Důl » Horská chata Viktorka

Horská chata Viktorka

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Černý Důl
Adresa: 
Černý Důl 164
Telefon: 
mob. +420-724 447 903, tel. 466 430 697
Web adresa:
www.krkonose-cerny-dul.webnode.cz
www.ceskehory.cz/viktorka-cernydul

kapacita  kapacita: 28 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  828 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Černý Důl počasí Černý Důl


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v nadmořské výšce 828m nad Černým Dolem. V létě je chata přístupná autem až k objektu. V zimním období zaparkujete na parkovišti v Černém Dole a zajistíme pro vás rolbu nebo skůtr, také je možnost vyjít kopec pěšky, jen pro zdatné turisty.
Vybavení a služby
Chata se vytápí akumulačními kamny, pokoje obloženy dřevem. Dvě koupelny se sprchou a umyvadlem. Veškeré hyg.zařízení pro děti, stupačky i jídelní stolky. WC v 1.patře i 3x v přízemí. Dvě zcela vybavené kuchyně - jedna pro max. 12 osob, druhá i pro 20 osob. Sklokeramické sporáky, topinkovače, toustovače, el.konvice, mikrovlnky, lednice, mrazáky v přízemí bar.
Rekreace a služby v okolí
Možnost koupání pro otužilé v jezírku u chaty. Koupání v přírodních koupalištích i lázních v Čisté, Janských Lázních, Vrchlabí, Trutnově a okolí. V Černém Dole možnost nakoupit, max. 20min. pěšky. Sportovní aktivity, tenis, čtyřkolky, bowling, kulečník, koně a poníci, pouštění draků hned pod kopcem atd. Krásné výlety na kolech, turistika, houbaření. V zimě upravené trasy na běžky a samozřejmě sjezdovka 200m od chaty.
Provozovatel: TRIVEX TRADING,s.r.o.
Informace poskytnul: Simona Staňková
TOPlist